Киев, Винница:Алюмінієві двері

Алюмінієві дверіДвері відкривають і закривають, причиняють і прикривають, розчиняють і, нарешті, дверима ляскають. За двері виставляють і біля дверей зустрічають, можуть навіть грубо попросити закрити двері з протилежного боку. Якщо двері ляскають, значить, хтось злиться, іноді, правда, причиною можуть бути протяги. Під дверима підслуховують, за дверима ховаються, біля дверей затримуються, прощаючись. Двері це кордон між вашим внутрішнім Я і зовнішнім світом.

Існує багато причин, які визначають покупку нових алюмінієвих дверей для житлових і не житлових приміщень: комусь потрібно багато вільного місця, і він бажає створити більш раціональний поділ простору; хтось більш чутливий до проблем стилю і шукає особливий дизайн дверей, приділяючи увагу обробці дверей і деталям; є хтось, хто хоче відлюднитись у своєму тихому кутку, щоб залишити за дверима повсякденні турботи, проблеми і власні невдачі, хтось просто хоче замінити старі дерев'яні скрипучі двері, які вже втратили свій вигляд, і, нарешті, існує хтось, хто хоче привнести свіжий струмінь новизни і додати до оздоблення будинку особистісні відтінки. Вибір дверей з алюмінію величезний, і обумовлено це безліччю смаків. Але, незалежно від стилю життя, основною вимогою до алюмінієвих дверей була і залишається гарантована якість і постійність характеристик у часі.

Одним з основних напрямків Компанії «ТЕХНОПРОМ» є проектування, виробництво і установка алюмінієвих дверей та інших конструкцій з алюмінію, алюмо-дерева, нержавіючої сталі.

Алюміній, як матеріал для виготовлення дверей, має масу плюсів і знаходить все більше застосування, як у громадських, так і в житлових будинках.

По-перше, двері з алюмінію більш стійкі до негативного впливу навколишнього середовища, ніж, скажімо, пластикові чи дерев'яні.

По-друге, двері з алюмінію міцні, довговічні, і виглядають при цьому набагато витонченішими, краще вписуючись в інтер'єри і архітектуру сучасних споруд та будівель старого зразка. Двері з алюмінієвого профілю будуть не лише гарними, але й надзвичайно міцними та довговічними вхідними частинами будинків. На сьогоднішній день алюмінієві двері отримали широке застосування як в житлових будинках, громадських будівлях, так і в котеджному будівництві, двері з алюмінію можуть встановлюватися як у виконані з алюмосистемних профілів, фасади та вітражі, так і в дверні прорізи стін з інших матеріалів. Сучасний дизайн профілів надає алюмінієвим дверним системам нових витончених форм, які чудово поєднуються з будь-яким типом споруд. Окрім традиційних прямокутних форм, алюмінієві профілі можуть мати м'які, округлі та обтікаючі форми.

«Холодна система» алюмінієвих дверей в основному застосовується:

— Для організації входів у магазини, банки, бізнес-центри;

— Для установки в алюмінієві фасади, вітражі, тамбури;

— Для установки в конструкції офісних перегородок, для заповнення прорізів всередині приміщень.

«Тепла система» алюмінієвих дверей встановлюється в приміщеннях, до яких пред'являються вимоги по теплозахисту, наприклад, в зимових садах, «теплих» алюмінієвих фасадах.

«Теплі» алюмінієві двері, крім термоізолюючої вставки всередині профілю, укомплектовуються подвійним ущільненням по всьому контуру стулки. Ущільнення, щільно прилягаючи до дверного порогу, перешкоджає проходженню повітря і вологи зовні всередину приміщення.

Забарвлення дверей з алюмінію виконується відповідно до побажань замовника. Це можуть бути будь-які кольори дверей за шкалою RAL, глянсові, матові, металеві та анодовані. Система алюмінієвих профілів дозволяє зробити вибір двох різних кольорів для внутрішніх і зовнішніх сторін алюмінієвих конструкцій. Наприклад, щоб двері з алюмінію ідеально поєднувалися з кольором інтер'єру і одночасно з зовнішнім фасадом будівлі. Для того щоб забезпечити єдність стилю, усі супутні приналежності (такі як петлі, засувки і т.ін.) можуть бути виконані в тому ж кольорі, що і алюмінієві двері.

Алюмінієві двері, насправді, є одним з різновидів скляних дверей. Вони можуть бути як суцільноскляними, так і в рамному алюмінієвому профілі, з одинарним і подвійним склом. Скляні двері є прекрасною альтернативою звичайним міжкімнатним дверям з традиційних матеріалів. Вони позбавляють простір замкнутості, що давить, візуально «розсовують» простір і сполучають кімнати, а також наповнюють їх світлом і створюють враження більшого об'єму приміщення. Крім того, скляні двері додають приміщенню свого власного образу, своєї неповторності. Інтер'єр набуває оригінального, сучасного звучання і стає більш стильним.

За способом відкривання, двері з алюмінію можна поділити на групи:

Маятникові - скляні двері, що відкриваються, як всередину, так і назовні. Як правило, з такими дверима використовується довідник по підлозі, який після відкривання, повертає двері в закрите положення. Самі двері кріпляться в підлогу і в стелю.

Розпашні - ці алюмінієві двері відкриваються лише в один бік і ставляться в дверну коробку. Двері з алюмінієвого профілю за допомогою бічних петель кріпляться до стіни або дверної коробки. Скляні двері такого типу є зазвичай внутрішніми і ставляться в квартири, офіси (у тому числі в офісні перегородки з різних матеріалів).

Розсувні або відкатні - при відкриванні від'їжджають убік. Каретки, до яких прикріплено алюмінієве дверне полотно, рухаються по верхній рейці (яка закріплена до стелі або до стіни). Ця конструкція особливо підходить в ситуаціях, коли звичайні двері при відкриванні займають занадто багато місця і перегороджують прохід. Відкатні алюмінієві двері ставляться всередині приміщення. Розсувні алюмінієві двері дають додаткові можливості для трансформації приміщень, а також вирішують проблему «вузьких місць» у квартирі. Такі алюмінієві двері можуть бути правими і лівими, одностулковими і двостулковими, з рухом уздовж стіни або такими, що засуваються всередину стіни. Розсувні двостулкові двері з алюмінію можуть мати як одну так і дві направляючі для обох стулок, причому для кожної із стулок варіанти напрямку руху можуть бути різними, що залежить від типу конкретної конструкції. Розсувні й складні алюмінієві двері, на відміну від розпашних, можуть закривати отвори будь-якої ширини і висоти. Вони розсовуються по верхній або нижній направляючій. Причому верхня підвіска забезпечує практично безшумний рух полотен. Розсувні двері зі складними стулками працюють за наступним принципом: спочатку стулки складають, а потім їх задвигають в стіну.

Складні двері з алюмінію займають мало місця та виключать проблему вибору того, в який бік їх відкривати, що оптимізує розміщення меблів та обладнання на невеликій площі. Все більшу популярність, останнім часом, набувають двері-гармошки. Їх використовують для кімнат різного призначення: кухня, їдальня, спальня, робочий кабінет, музичний салон, бібліотека. Подібна алюмінієва конструкція зручна для вітальні, гардероба, книжкової або посудної вітрини.

З вигнутого скла - завдяки відносно молодій технології загартування зігнутих скляних полотен, стало можливим виготовляти як маятникові, так і розсувні двері з зігнутим дверним полотном. Такі двері - знак індивідуальності і неповторності.

Профільні двері з алюмінію дуже часто використовуються і в тих випадках, коли необхідно встановити автоматичні двері. З алюмінієвого профілю можуть бути виконані спеціальні двері: протипожежні та захисні. Розроблені також наступні варіанти алюмінієвих дверних конструкцій: протизламні, куленепробивні, із захистом від вибуху. Багато виробників профілів не тільки мають подібні розробки, але й сертифікували свою продукцію для застосування на території України (для протипожежних дверей - це обов'язкова умова).

Хоча протипожежні двері і являються спеціальними, вони в той же час, є і частиною інтер'єру чи екстер'єру та не повинні порушувати загальної гармонії. Протипожежні двері виготовляються не тільки з алюмінієвих, а й зі сталевих профілів. Кольорове рішення дверей може бути практично будь-яким. Такі двері бувають як глухими, так і цілком скляними або заскленими частково, при цьому вони можуть бути одностулковими або двостулковими. Виконані зі спеціального пожежостійкого скла, дані скляні двері є повністю прозорими протипожежними конструкціями. Конструкція протипожежних дверей являє собою суцільно алюмінієву конструкцію без видимих різьблених з'єднань і накладних профілів. Система складається з ідентичних комплектів профілів, внутрішніх і зовнішніх, які з'єднуються між собою спеціальним кріпленням (на зразок кліпс) і утворюють готові профілі для рам або полотен. Зсередини профільна конструкція обшивається вогнетривкими силікатними планками.

Саме алюмінієві автоматичні двері ми з Вами найчастіше бачимо при вході у великі готелі або супермаркети. Без таких алюмінієвих дверей там просто не обійтися. Та й, погодьтеся, це так приємно - як тільки ти наближаєшся до автоматичних дверей, вони перед тобою тут же послужливо відчиняються, запрошуючи увійти всередину. І виникає таке відчуття, ніби тільки Вас тут і чекали. Чекали, що саме зараз Ви підійдете до дверей, щоб тут же їх послужливо відчинити.

В окремий клас слід виділити і револьверні (карусельні) двері. Це сучасне і практичне рішення для входів з високою пропускною здатністю. При цьому забезпечується повне рішення проблем протягу, пилу і бруду. Взагалі кажучи, револьверні двері бувають трьох класів: неавтоматичні (коли людина, що входить, має штовхати двері перед собою), напівавтоматичні (такі, що постійно обертаються) і автоматичні (обертаються, коли сенсор реагує на об'єкт, що наближається).

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия