Киев, Винница:Алюмінієві конструкції

ALUMIL (Греція) SСHUCO (Німеччина) REYNAERS (Бельгія)

Актуальність застосування алюмінієвого профілю в Україні пояснюється його чудовою стійкістю до перепадів температури, характерних для клімату наших широт. Крім цього він відрізняється високими звукоізоляційними і термостійкими якостями та дозволяє використовувати різноманітну гамму кольорів. У сучасних містах світлопрозорі конструкції є важливим елементом в архітектурі будівель, підкреслюють оригінальність проекту і підсилюють візуальний ефект. Алюмінієві конструкції застосовуються при будівництві житлових комплексів, громадських будівель, а також об'єктів культури. Гнучкість у роботі, професіоналізм та індивідуальний підхід при здійсненні будь-якої задачі дозволяють нам брати участь у втіленні проектів різної складності. Алюмінієві конструкції повністю відповідають вимогам з якості та відрізняються красою і довговічністю.

Ми займаємося виготовленням:
 • алюмінієвих фасадів
 • алюмінієвих зимових садів
 • алюмінієвих перегородок
 • суцільноскляних дверей та вітрин
 • вхідних груп
 • вітрин і вентильованих фасадів
 • Ми пропонуємо весь комплекс робіт та послуг з проектування, виготовлення, монтажу, а також сервісне обслуговування алюмінієвих конструкцій.

  Такий підхід дозволяє нам контролювати здійснення проекту на всіх етапах виробництва алюмінієвих конструкцій, досягаючи повної узгодженості процесів та дотримання встановлених термінів виконання робіт.

  Для вирішення цілого спектру завдань, пов'язаних зі ступенем складності світлопрозорих алюмінієвих конструкцій, що зводяться, в якості основних, нами використовуються елітні системи фірми SСHUCO (Німеччина) і REYNAERS (Бельгія), а також системи вітчизняних виробників. Системи SСHUCO популярні серед провідних світових компаній завдяки своїм особливим технологічним якостям і надійності, а REYNAERS можна назвати «золотою серединою» - дуже якісно але більш доступно.

  ALUMIL (Греція)

  Високоякісний профіль з алюмінію від грецького заводу-виробника.

  Системи профілю від Alumil сертифіковані швейцарським Інститутом Віконних Технологій.

  Компанія Alumil S.A. має широку комерційну мережу, яка охоплює Східну і Західну Європу, а також Африку та Близький Схід.

  Детальніше >> 


  SСHUCO (Німеччина)

  Schüco є видатним фахівцем в області створення конструкцій з алюмінію завдяки багаторічному досвіду в галузі будівництва виробничих, адміністративних, торговельних і складських споруд, а також громадських будівель.

  Адже в цих областях несуча здатність, довговічність і легкість в догляді безпосередньо позначаються на ефективності капіталовкладень.

  Детальніше >>


  REYNAERS (Бельгія), Вікна & двері, розсувні системи

  Вікна - це буквально ваше вікно у світ, а також візитна картка дому. Тому у нас є алюмінієві профілі для кожного будинку.

  Алюмінієві двері забезпечують високу безпеку, що випливає виключно з факту незвичайної міцності алюмінієвих профілів.

  Перш за все, ми прагнемо до виробництва таких алюмінієвих профілів, які бездоганно поєднують в собі красу і якість, чудовим прикладом чого є наші розсувні двері і розсувні системи.

  Детальніше >> 


   

  G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
  сайт создан компанией веб студия