Киев, Винница:Алюмінієві перегородки

Алюмінієві перегородкиКупуючи, встановлюючи та експлуатуючи офісні перегородки, Ви отримуєте незаперечні переваги: раціональне планування приміщень, висока якість, індивідуальність і комфорт робочих місць, прекрасна звукоізоляція.

Алюмінієві перегородки можуть встановлюватися і з легкістю експлуатуватися в торгових залах, виставкових центрах, офісних приміщеннях, доповнювати широкий спектр архітектурних ідей та рішень, надаючи необхідної конфігурації.

 

Отже, незаперечні переваги, які мають офісні перегородки:

  • широка гамма кольорів
  • стаціонарні офісні перегородки дозволяють створювати функціональні робочі місця без витрат на капітальне будівництво - економія коштів;
  • скляні офісні перегородки візуально збільшують об'єм приміщень, що дозволяє забезпечити зовнішній комфорт;
  • виходячи з ваших побажань, стаціонарні перегородки можуть бути заповнені шумоізоляційним матеріалом, який дозволить підтримувати робочу обстановку в офісі.

Використовуючи монтаж перегородок, можна легко змінити конфігурацію приміщення: додати або прибрати стіни, створити додаткові кабінети, розділити робочі місця, розширити дверний проріз, повернути розташування перегородки на будь-який кут, зробити перегородку там, де необхідно.

В якості прозорого заповнення застосовується загартоване скло. У просторі між склом передбачена можливість встановлення регульованих жалюзі. Обсяг між непрозорими декоративними панелями може заповнюватися звуковбирними матеріалами.

Для виготовлення глухих панелей використовуються гіпсовініл - один з високотехнологічних матеріалів, що складається з гіпсокартону, сучасного матеріалу, стійкого до механічних впливів типу DURAFORT; а також ДСП, ДВП, пластикова вагонка, полікарбонат стільниковий.

Двері для офісних перегородок

В системі офісних перегородок компанія ТЕХНОПРОМ виготовляє і встановлює різні види дверей – одно- або двостулкові, розпашні, відкатні, маятникові. За способом заповнення це можуть бути: глухі; суцільноскляні – в якості полотна прозоре, матоване або тоноване скло, між склом дверного полотна можуть бути встановлені керовані жалюзі; комбіновані двері. Такі двері можуть бути виготовлені навіть для нестандартних дверних прорізів і пофарбовані в будь-який колір.

Рівень складності офісних перегородок і ціни на них залежать від типу рішень. Зокрема, за цінами перегородки бувають економ, а також бізнес-класу.

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия