Киев, Винница:Підвіконня та відливи

Завершальним елементом будь-якого вікна є підвіконня та відливи. Завдяки їм вікно буде виглядати закінченим та естетичним, прикрашаючи ваше приміщення.

Підвіконня

ПідвіконняБезсумнівно, підвіконня має бути міцним, довговічним, органічним, прекрасно вписуватися в дизайн вікна та всього приміщення.

Матеріалів для виготовлення підвіконь безліч.

Ми можемо запропонувати наступні варіанти:
 

  • пластикові підвіконня з жорсткого ПВХ
  • підвіконня ДСП - так звані стільниці
  • підвіконня Werzalit - вологостійке ДСП виробництва Німеччини
  • підвіконня з агломерату мармуру італійської фірми "Quarella"

Але найбільш альтернативними, стали пластикові підвіконня з жорсткого ПВХ, які користуються найбільшим попитом у наші дні.

В чому секрет?

Пластик поєднує в собі міцність і термостійкість, близьку до штучного каменю.

Легка конструкція ніяк не навантажить Ваше вікно, а тільки зміцнить його. Потужна конструкція внутрішніх ребер жорсткості забезпечує сучасним підвіконням з ПВХ надзвичайну міцність.

Вони не пропускають вологу, стійкі до вогню, перепадів температури, сонячного світла, не вимагають додаткового фарбування, не вигоряють при активному впливі ультрафіолету, та відповідно, не вимагають спеціального догляду.

І нарешті, пластикові підвіконня захищені від механічних пошкоджень.


Відливи

Віконний відливВіконний відлив - це оптимальне рішення проблеми гідроізоляції монтажного зазору між вікном і стіною.

Віконний відлив може бути як оцинкованим, так і пластиковим. І в тому, і в іншому випадку він виконуватиме свою функцію, буде зносостійким та довговічним. Часто оцинковані відливи покривають полімерним матеріалом - для кращого збереження. Крім того, полімерне покриття дозволяє використовувати широку гаму кольорів.

Ми пропонуємо оцинковані відливи, що відрізняються підвищеною витривалістю до перепадів температур, естетичним зовнішнім виглядом, простотою монтажу. Відливи ідеально впишуться в екстер'єр будинку і будуть завжди виглядати привабливо.

Наша компанія пропонує величезний вибір віконних відливів. Матеріалом для виготовлення відливів служить високоякісна тонколистова сталь. Основний матеріал з обох боків вкритий декількома шарами захисту, що оберігають сталевий лист від корозії. Верхній шар вкритий органічним покриттям (поліестер, матополіестер, пурал) з широкою гамою кольорів. Товщина сталевого листа 0,5 мм.

Гарантійні зобов'язання на покриття, надані фірмою постачальником 10 років - на поліестер стандартний і поліестер матовий, 15 років - на пурал. За бажанням замовників віконні відливи можуть бути з оцинкованої сталі.

Замовникам пропонуються типові конфігурації відливів, за бажанням можливе постачання нестандартних форм за спеціальним замовленням.

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия