Киев, Винница:Розсувні системи

Компанія «TECHNOPROM» - пропонує розсувні металопластикові системи VEKA і REHAU для засклення дверних і віконних прорізів, порталів, житлових та неопалюваних приміщень, балконів, лоджій, веранд.

Розсувні вікна двері REHAU Розсувні вікна двері VEKA

Легке керування важкими стулками

Нова система металопластикових розсувних дверей, вирішує подвійну задачу:

Розсувні системиПо-перше, Система надійно відповідає вимогам роботи, що пред'являються до засклення неопалюваних приміщень, до яких відносяться лоджії та балкони. По-друге: Ціна на металопластикову систему - конкурентоспроможна. Також, інженерне рішення пластикових профілів допускає можливість їх переробки на високопродуктивному «віконному» обладнанні без необхідності масштабних інвестицій.

Панорамний вид крізь широкі елементи металопластикових конструкцій і легке керування великими вікнами та дверима, що складаються з декількох стулок - все це можливо завдяки інноваційній техніці системи PORTAL Зігеніа-Аубі.

Компанія «TECHNOPROM», пропонує два варіанти засклення німецькими розсувними системами: в профілі REHAU та Veka. Обидва виробники є лідерами з виробництва металопластикових дверей та вікон в Європі, але в кожного свої відмінності.

Розсувні системи з профілю Veka, призначені для терас, веранд, балконів, де немає необхідності в повній герметизації. Іншими словами - розсувні системи Veka відносяться до типу "холодного засклення".

Компанія REHAU, представляє на ринку варіант "Теплого засклення" розсувних систем. Такий тип конструкцій з металопластику, підходить для використання в будь-яких приміщеннях та умовах, починаючи від приватних котеджів, дитячих установ, і закінчуючи офісними або нежитловими приміщеннями.

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия