Киев, Винница:Металопластикові конструкції

Металопластикові системи

Компанія TECHNOPROM вийшла на провідні позиції в Україні з виробництва пластикових вікон і дверей. Наша продукція виготовлена з найкращих європейських профільних систем SALAMANDER, REHAU, WINHOUSE и ECOPLAST.

Будова металопластикових вікон

Будова металопластикових вікон

Перед тим, як замовляти металопластикові вікна, давайте розглянемо, з яких частин вони складаються і які функції виконують. Металопластикові вікна складаються з таких основних частин: рами, склопакета, стулки, імпоста, штапиків, фурнітури, підвіконня, відливу і відкосів.

Детальніше >> 


Металопластикові вікна з профілю:

SALAMANDER - зразок класики профільних систем. Суворі лінії зовнішнього контуру профілю поряд з традиційним для Саламандер радіусом округлення в 5 мм.

Детальніше >> 


SALAMANDER-STREAMLINE - п'ятикамерна система за ціною трикамерної

На відміну від багатьох виробників, фірма не пішла шляхом створення спрощеної і дешевшої, економічної системи. Профіль розроблений з суворим дотриманням усіх вимог ДСТУ і міжнародних стандартів.

Детальніше >>


REHAU-Euro-Design 60

Стандартне рішення з системною глибиною 60 мм для об'єктного та приватного будівництва.

Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15° вікна з профільної системи Rehau-euro-design 60 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, а також доступ пилу і вологи ззовні та створюють приємний клімат у приміщенні.

Детальніше >>


REHAU-Euro-Design 70

Ефективна теплоізоляційна система глибиною 70 мм для адміністративних та житлових приміщень.

Завдяки гладкій поверхні та елегантним скосам 15° вікна з профільної системи Rehau-euro-design 70 прикрасять будь-яке житло. Два контури ущільнення затримують повітряний потік, а також доступ пилу і вологи ззовні та створюють приємний клімат у приміщенні.

Детальніше >> 


REHAU-Brillant-Design

Ефективна теплоізоляційна система глибиною 70 мм і 80 мм для облаштування елітного житла.

Властивості: Системна глибина: 70 мм (для коробки можливо 80 мм) / ущільнення притвору. П'ятикамерна (шестикамерна) конструкція профілів із значенням коефіцієнта теплопередачі kr до 1,2 Вт/м² К (R = 0,79 м² ºС/Вт). 

Звукоізоляція: до класу 5 (VDI 2719)

Детальніше >>


WINHOUSE - єдиний в світі виробник, що виготовляє всі комплектуючі до металопластикових вікон. Можливість використання скла до 32 мм.

Детальніше >>


Віконна система Екопласт

За фізико-технічними характеристиками 3-х камерний профіль Екопласт (сертифікат відповідності UA1.007.0058481-02 від 25 вересня 2002) визнаний найбільш відповідним матеріалом для виробництва вікон для першої температурної зони України, який забезпечує достатню теплоізоляцію вікон для житлових і адміністративних будинків (більше 0, 5 м.кв. С/Вт). ПВХ профіль стійкий до впливу вологи, мікроорганізмів і комах, довговічний.

Детальніше >>

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия