Киев, Винница:Вікна

SALAMANDER-STREAMLINE - п'ятикамерна система за ціною трикамерної

На відміну від багатьох виробників, фірма не пішла шляхом створення спрощеної і дешевшої, економічної системи. Профіль розроблений з суворим дотриманням усіх вимог ДСТУ і міжнародних стандартів, з урахуванням кліматичних особливостей України, а також відповідно до внутрішніх стандартів SALAMANDER, такими як повна сумісність з існуючими системами, неперевершена білизна і глянець поверхні, чітка геометрія і якість пластику.

 

 

STREAMLINE - це:

  • П'ятикамерний профіль рами і стулки
  • Два безперервних контури ущільнення
  • Монтажна ширина рами 76 мм
  • Можливість установки склопакетів товщиною від 24 до 48 мм
  • Приведений опір теплопередачі (із стандартним склопакетом 40 мм) 0,66÷0,68 м² ºС/Вт. При використанні склопакетів спеціальних конструкцій цей показник можна збільшити
    до 0,8 м² ºС/Вт.

Ізоляція повітряного шуму транспортного потоку (із стандартним склопакетом 40 мм) 31÷33 дБА. При використанні склопакетів спеціальних конструкцій цей показник можна збільшити до 36÷38 дБА.

Профіль гарний за усіма статтями. Salamander позиціонує цей профіль як ... "П'ятикамерна система за ціною трикамерної!". Так і є. Профіль дуже теплий, характеристики - супер. Товщина профілю – 76 мм. Склопакет в стандартній комплектації – 40 мм, максимальний – 48 мм. П'ять камер. Все це виявляється досить дивним і приємно зігріває, коли дивишся в бюджет. Перевірте самі. Це - як Ви зрозуміли - безкомпромісний варіант. Крім дуже високих показників по шумо- і теплоізоляції, профіль Salamander Streamline ще й "карколомно" красивий! Якщо Ви вирішили поміняти вікна і знаходитесь у пошуку - повз нього просто неможливо пройти. Його зовнішній вигляд притягує і заворожує. Хочеться сказати що менеджери неодноразово стикаються з ситуацією, коли вибір різко змінюється на користь Streamline після більш детального огляду. Рівний глянець поверхні, бездоганні форми - роблять свою справу.

Як вирішити? Подумайте ось про що. Різниця в бюджеті при виборі цього профілю не настільки вже й велика. Так? Зіставте її (різницю) з загальними витратами на ремонт - вийде якийсь невеликий відсоток. Правда ж? Розділіть цю різницю на кількість років терміну служби Вашого вікна 50 років :-)) Ну що? Умовив?

Взагалі, за профіль Salamander Streamline агітувати не треба. Він сам себе рекламує. Додамо від себе - Вам ні в чому потім буде собі дорікнути. Ви обрали найкраще. Зауважимо - краще - при незначній відміні бюджету. Ну і ми виправдаємо Вашу довіру. Якісно виготовлені і встановлені вікна будуть тільки радувати.

Фактори, що впливають на вибір профілю Salamander Streamline

Радимо зупинити вибір на цьому профілі у випадках, коли у вас високий поверх (підвищені вітрові навантаження), коли вікна виходять на гучну вулицю, або просто підвищені вимоги до теплоізоляції.

Девіз компанії SALAMANDER - «Завжди на крок попереду».

<< Назад

 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия