Киев, Винница:Металопластикові вікна

Дизайн металопластикових вікон.

Дизайн металопластикових віконВиробничі потужності компанії «TECHNOPROM» дають можливість виготовляти металопластикові двері та вікна різноманітних форм і конфігурацій (прямокутні, трапецієвидні, арочні, еркерні, тощо).

Ми надаємо можливість своїм замовникам не обмежувати себе при виборі дизайну металопластикових вікон.

До ваших послуг широкий асортимент кольорів ламінації "під цінні породи дерева", установка шпросів різної товщини і кольорів у склопакетах, а також різні варіанти відкриття стулок. Ми сподіваємося, що інформація в цьому розділі допоможе вам краще зорієнтуватися у всьому розмаїтті віконної продукції, яку ми пропонуємо.
 


Основні форми конфігурації вікон.

Існують два основних типи вікон:

  • Глухі, тобто в цілісній рамі, без стулок і відкривання. Зазвичай у віконних компаніях їх називають - "глухар".
  • І другий тип металопластикового вікна - поворотно-відкидне. Це означає, що вікно складається з рами і стулки, що відкривається у двох положеннях: при певному повороті ручки - відкидається "на себе" і просто відкривається.

Одностулкові вікна
Одностулкові вікна
Глухе вікно
Одностулкові вікна
Поворотно-відкидне

Саме ці два типи конструкцій засклення металопластикових вікон є "базовими".

Більшість стандартних конструкцій є комбінацією глухих і поворотно-відкидних стулок.


Двостулкове вікно
Двостулкове вікно купити
Одна стулка глуха, друга поворотно-відкидна
Двостулкове вікно замовити
Дві стулки рівні
поворотно-відкидні
Двостулкове вікно
Двостулкове зі зміщеним імпостом

Розрізняють два варіанти двостулкового вікна з рівними поворотно-відкидними стулками.

  • У першому випадку - рама розділена посередині, в місці закривання стулок - вертикальним імпостом. Іншими словами, коли Ви відкриєте обидві стулки, то перед Вами буде вертикальна перегородка. Така конструкція вважається більш міцною, тому що імпост служить додатковим ребром жорсткості металопластикового вікна.
  • У другому випадку, відкривання називається штульповим. У даному типі конструкції металопластикового вікна, рама не розділена вертикальним імпостом. Тобто, відкривши дві стулки, перед вами буде вільний простір без перегородки. Стулки закриваються, зачіпаючи одна за іншу і за допомогою шпінгалета. Такий вид металопластикового вікна припускає, що одна стулка буде поворотно-відкидною, а друга просто поворотною. Звичайно штульпове відкривання застосовують при заскленні балконів і лоджій, оскільки такі стулки дають великий відкритий простір і нічого не заважає насолоджуватися виглядом з вікна.


 

Трехстворчатое окно
Трехстворчатое окно замовити
Одна стулка поворотно-відкидна
Трехстворчатое окно
Одна стулка поворотно-відкидна

Металопластикові вікна, що конструктивно поєднують у собі глухі і поворотно-відкидні стулки мають два варіанти розміщення стулок:

  • Ділити металопластикові вікна можна суворо на рівні частини по довжині рами. Наприклад, якщо довжина рами 1м 20см. Ділимо на рівні частини по 60 см і встановлюємо імпост посередині. Якщо конструкція вікна складається з глухої стулки і поворотно-відкидної, то в такому випадку світловий проріз поворотно-відкидної стулки буде меншим, ніж глуха частина металопластикового вікна.
  • Другий варіант розподілу називається "Рівні по-світловому прорізу стулки". При такому типі металопластикового вікна, комп'ютерна програма прораховує, на якій відстані необхідно встановити імпост, щоб світлові прорізи стали рівними. Тобто поворотно-відкидна стулка виготовляється трохи більшою, а глуха частина менша при рівних склопакетах.

Вікна з фрамугами
Вікна з фрамугами Вікна з фрамугами замовити Вікна з фрамугами купити Вікна з фрамугами продаж
Вікна з фрамугами Вікна з фрамугами замовити

Фрамуга - це глуха частина вікна, виготовлена в окремій рамі. Використовують фрамуги, у випадку, коли висота металопластикової конструкції перевищує допустимі норми. Справа в тому, що у виробництві виробів з металопластику, існують обмеження на величину стулки. Фурнітура (поворотний механізм), розрахована на певну вагу і розмір стулки, перевищувати який не рекомендується.

Так само фрамугу встановлюють у будинках з високими стелями, зменшуючи висоту стулки металопластикового вікна для комфортного відкривання і відкидання вікна.


 Компанія «TECHNOPROM» виготовляє конструкції нестандартних розмірів і форм, наприклад трапеції, арки, трикутники. У нас створено цілий відділ нестандарту, куди можна звернутися практично з будь-якою заявкою і наші кваліфіковані фахівці допоможуть знайти оптимальний варіант для Вас і Ваших вікон.


Балконні двері та блоки
Балконні двері та блоки Балконні двері та блоки купити

Балконні двері та балконні блоки з металопластику цілком достатньо засклити однокамерним склопакетом, за умови, що балкон або лоджія засклені.

На балконні двері можна встановити додаткову комплектацію - ручку "Курця". Ручка встановлюється з зовнішньої частини дверей і дає можливість, виходячи на балкон, зручно закривати за собою двері.

Не варто забувати, що на балконний блок рекомендовано встановлювати підвіконня з обох сторін металопластикового вікна.

Вхідні двері
Вхідні двері Вхідні двері купити Вхідні двері замовити

Вхідні металопластикові двері можна так само виготовляти з фрамугами, з штульповим відкриванням (розпашні) і без. Ручки встановлюються натискні і офісні, так звана "ручка-дуга".


 

Декоративний елемент – шпроси
Декоративний елемент – шпроси шпроси Декоративний елемент

Шпроси - це тонкі планки, які ділять шибки на дільниці. Шпроси бувають конструкційними, накладними і міжскляними. За розміром також бувають різної товщини - 5мм, 7мм і 15мм. Діапазон кольорів від білого, коричневого або золотого - дозволяє прикрасити будь-яке металопластикове вікно. Існує два варіанти розміщення шпросів: вони або наклеюються на скло зовні (більш застарілий метод), або розміщуються всередині склопакетів. Розміщення всередині склопакета дозволяє вберегти шпроси від пошкоджень і забруднень, що природно допоможе зберегти красу металопластикового вікна у первозданному вигляді.


Ламінація.

Минули ті часи, коли вікна могли бути тільки білого кольору, якщо це металопластик або дерев'яні, які в свою чергу вимагають постійного догляду. Сучасні технології дозволяють виготовити вікна практично будь-якого кольору і текстури, що імітує благородні породи дерева. Компанії - виробники металопластикових вікон, пропонують прекрасний спосіб засклити ваше житло, відповідно до вибраного стилю будинку або квартири. Цей надійний і довговічний метод називається - ламінацією.

Ламінація - це спосіб нанесення кольорової або декоративної плівки на білий профіль ПВХ. Ламінація металопластикових вікон здійснюється з екологічно чистих матеріалів, просте в догляді за металопластиковим вікном і вже точно дозволяє вам не бути схожими на сусідів. Детальніше...

Ламінація

Компанія "TECHNOPROM" пропонує великий асортимент ламінації
на будь-який смак!

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия