Киев, Винница:Балкон "під ключ"

«Тепле» засклення балконів і лоджій Балкон-купе

Дивитися фото Балконів-купе
Дивитися фото по внутрішньому оздобленню балконів
Дивитися фото металопластикових балконів

Балкон "під ключ"

Компанія «TECHNOPROM» вже більше п'яти років займається оздобленням балконів і лоджій. У нас порівняно невисокі ціни на даний вид робіт, але при цьому ми орієнтуємося на високу якість. Оздоблення балконів і лоджій - дуже важливий вид ремонтно-оздоблювальних робіт, тому конче необхідно, щоб цією роботою займалися лише професіонали з великим досвідом роботи.

Балкон під ключБалкон під ключ - це повний сервіс по заскленню і облагородженню балкона, а, можливо, і по перетворенню його в дорогоцінні квадратні метри житлової площі, яких завжди так не вистачає. Головне чітко знати, що Ви хочете бачити на своєму балконі. Адже від цього залежать матеріали зовнішнього і внутрішнього оздоблення, вибір профільної системи вікон, товщина утеплювача та інші складові «балкона під ключ». Цю загальну фразу можна розбити, на кілька основних робіт:

 • засклення балкона або лоджії. Ви можете вибрати між металопластиковими та алюмінієвими вікнами. Усі профільні системи мають свої плюси і мінуси, тому слід максимально об'єктивно оцінити своє приміщення і зробити правильний вибір;
 • внутрішня і зовнішня обшивка балкона або лоджії. Серед популярних матеріалів виділяють: пластикову та дерев'яну вагонку. Така обшивка балкона дозволить мати відмінний естетичний вигляд, як зовні, так і всередині балкона;
 • утеплення балкона. Утеплюють його, як правило, пінопластом або екструдованим пінополістиролом. Утеплюються стіни, стелі та підлога.
 • винос балкона. Робиться не завжди, а тільки коли власник балкона бажає збільшити корисну площу свого приміщення;
 • електромонтажні роботи. Проводиться установка усіх електричних елементів, включаючи світильники, бра, розетки, вимикачі і т.ін.;
 • оснащення балкона дахом. Проводиться встановлення даху над балконом. Особливо це актуально для власників верхніх поверхів.

Засклення балконів і лоджій

Компанія «TECHNOPROM» здійснює засклення балконів і лоджій для всіх типів будинків. Конфігурація балкона може бути будь-якою: прямокутною, трапецієподібною, круглою, ламаною і т.ін. Сучасні матеріали і технології дозволяють повторювати практично будь-яку форму основи. В якості основи може використовуватися бетонна плита, цегляна кладка, металеві поручні, а також нижня плита, якщо засклення проводиться від підлоги до стелі.

Якщо над балконом немає верхнього перекриття, наша компанія зробить установку даху над конструкціями, що встановлюються.

Якщо у Вас взагалі немає балкона ми створимо Вам його з нуля.

Час проведення робіт залежить від обсягу, і в середньому займає близько 3 - 4 днів.

Надаємо такий набір робіт з облаштування балконів і лоджій:

 • Зварювання металевої опорної конструкції, даху (при необхідності)
 • Засклення балкона або лоджій металопластиковими конструкціями
 • Обшивка балкона зовні і зсередини
 • Утеплення
 • Улаштування світильників, вимикачів, розеток на балконі або лоджії
 • Улаштування підлог будь-якого типу
 • Виготовлення, інсталяція шаф і тумб
 • Установка сушок для білизни

«Тепле» засклення балконів і лоджій

Якщо Вам необхідно, щоб температура на балконі (лоджії) в зимовий час не сильно відрізнялася від кімнатної, тоді мова може йти лише про «теплий» спосіб засклення.

Детальніше>>

 


 

Балкон-купе

Пропонуємо Вашій увазі виготовлені нами алюмінієві балконні рами.

Детальніше>> 

Утеплення балкона - наступний за заскленням крок у перетворенні незатишного приміщення в теплу частину житла. Після встановлення металопластикових вікон, температура на балконі буде вищою, ніж на вулиці, приблизно на 10-15 градусів. Але цього не достатньо для підтримки комфортного температурного режиму в зимовий час. Засклення і грамотне утеплення балкона в комплексі і дає позитивний ефект. Але завдання ускладнюється через маленькі габарити наших балконів, тому до утеплювачів пред'являються особливі вимоги. Крім функції утримання тепла вони не повинні «з'їдати» дорогоцінні сантиметри.

Оздоблення балкона - це засклення тим чи іншим видом світлопрозорих конструкцій без змін геометрії парапету, а також внутрішній благоустрій балкона, з використанням різноманітних сучасних матеріалів. 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия