Киев, Винница:Балкон-купе

Пропонуємо Вашій увазі виготовлені нами алюмінієві
балконні рами з розсувними стулками іспанської системи "Provedal".

Розсувні балконні рами з алюмінію (балконна система "Provedal") мають наступні переваги перед іншими варіантами засклення:

  1. Система розроблена іспанською фірмою "PROVEDAL", що вже є гарантом якості. Використання в конструкції роликів з підшипником забезпечує покращене ковзання стулки по направляючим. Взагалі, вся фурнітура, що використовується в конструкції, спроектована спеціально для даної розсувної системи. Це гарантує її комфортну і довгострокову експлуатацію.
  2. Розсувна конструкція дозволяє повністю зберегти корисну площу балкона або лоджії. Здвигаючи стулки на певну довжину, можна регулювати інтенсивність провітрювання, причому мотузки для білизни не будуть цьому заважати.
  3. Якісне нанесення полімерного покриття на профіль і його стійкість до будь-яких атмосферних впливів дозволяє більше ніколи не займатися ремонтом і фарбуванням балконної рами!
  4. У нашій конструкції, стулки розсувної балконної рами з алюмінію при необхідності можуть зніматися, що полегшує догляд за рамою і робить його безпечним.
  5. Оптимальна ширина профілю стулок (50 мм) і правильно підібрана їх кількість, дозволяють сонячному світлу безперешкодно проникати в приміщення. Система дренажних отворів розсувної балконної рами з алюмінію запобігає потраплянню вологи всередину приміщення. Для повної безпеки система розсувних балконних рам з алюмінію забезпечена клямкою, яка блокує стулки в закритому вигляді.
  6. Стандартний колір - білий (RAL 9016). Також за замовленням можливий будь-який колір по каталогу RAL.
  7. Якщо подібне засклення балконів і лоджій закладається на стадії проектування житлового будинку, то це дозволяє зберегти зовнішній вигляд фасаду. Навіть при комплексному заскленні лоджій дерев'яними рамами, їх довільне перефарбування мешканцями в різні кольори порушує зовнішній вигляд будівлі.

Усі ці переваги розсувної балконної рами з алюмінію системи "Provedal", в поєднанні з розумною ціновою політикою і уважним ставленням до замовника, дозволяють задовольнити практично будь-які потреби, як приватних замовників, так і великих компаній.

Система профілів для рам балконного засклення «ALUTECH»

ALT100 - серія алюмінієвих профілів, призначених для виготовлення рам балконного засклення, які захищають балкони і лоджії від дощу, вітру, шуму і пилу, покращують теплоізоляцію, створюють додатковий затишок і комфорт.

Розсувна система відкривання стулок дозволяє максимально ефективно використовувати корисну площу балкона. Конструкція являє собою прямокутну раму, по горизонтальних направляючих якої за допомогою роликів рухаються стулки. Монтажна глибина рами складає 60мм. Конструкція роликів дозволяє регулювати положення стулки по висоті і забезпечує плавний хід. Стики між стулками ущільнюються щітковим ущільнювачем, наявність якого забезпечує захист від зовнішніх впливів і запобігає деренчанню. Видима ширина профілю стулок складає 50мм. Спеціальні обмежувачі переміщення стулки вгору повністю виключають ймовірність її випадання при поривах вітру. Також передбачена защіпка, яка блокує стулки в закритому вигляді. Існує можливість знімати стулки, що забезпечує зручність і безпеку при догляді за балконом. Система дренажних отворів в нижній рамі, нахил її площини та спеціальні заглушки забезпечують видалення опадів та захист конструкції від потрапляння води всередину. Для реалізації кутових переходів передбачені спеціальні поворотні профілі з кутами 90° і 120°-150°.

Залежно від виду ущільнювача, що застосовується в якості світлопрозорого заповнення можливе застосування скла товщиною 4мм, 5мм та 6мм. Конфігурація ущільнювача запобігає зіткненню скла з алюмінієм.

Якість

Висока якість проектування, розробки і виробництва відповідає вимогам DIN EN ISO 9001:2000.

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия