Киев, Винница:Сітки москітні

Сітки москітніГоловною функцією, яку виконують москітні сітки, є захист від комах при провітрюванні приміщень. Крім цього вони є своєрідним фільтром, створюючи серйозну перешкоду на шляху проникнення всередину пилу, пуху і листя. Сучасні москітні сітки поєднують у собі ефективність і простоту в експлуатації.

Москітні сітки можуть встановлюватися на будь-які типи вікон, балконні двері, мансарди і тераси. Різноманітні комбінації розмірів сіток, що випускаються, дозволяють встановлювати їх в будь-яких приміщеннях.

Вони мають відмінне світлопроникнення і термостійкість, оскільки виготовлені з матеріалів, стійких до агресивних кліматичних дій. Матеріал, що використовується, забезпечує прекрасну видимість, завдяки сірому кольору, і 100% проникнення повітря без комах. Майже не згорає, стійкий на вигин і розрив, з часом його колір не змінюється і він не обсипається.

Москітна сітка являє собою легку конструкцію з екструдованого алюмінієвого профілю, забезпечену ручками. По периметру рамки, використовуючи ущільнювальний шнур, закочується сітка.

Комплектуючі для москітних сіток виконані з високоякісних матеріалів

  • профіль москітної сітки з катаного алюмінію, покритий подвійним гарячим емалюванням;
  • усі пластикові комплектуючі для москітних сіток складаються з поліаміду, він стійкий до перепадів температури, і з часом не жовтіє;
  • полотно москітної сітки - це якісне сплетіння волокон з ПВХ покриттям.

Що Вам необхідно знати стосовно експлуатації таких зручних пристосувань, так це те, що їх рекомендується знімати на зиму і не рідше одного разу на рік промивати теплим мильним розчином. А кріпленням і цього не потрібно.

Встановлювати і знімати москітні сітки можна самостійно. Варіанти кріплення москітної сітки дозволяють легко зняти конструкцію на зиму або під час прибирання.

Що Ви отримуєте, купуючи москітні сітки?

  • Захист від літаючих комах.
  • Захист від пуху і пилу.
  • Захист від потрапляння у вікно сторонніх предметів.
  • Захист від падіння з вікна домашніх тварин і предметів.
  • Частковий захист від крапель дощу.

Москітні сітки будуть служити Вам довго і бездоганно!

Красиві вікна - красиві аксесуари!

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия