Киев, Винница:Металеві двері

Металеві двері "СТРАЖ"


Металеві двері Berez


Металлические двери Армекс

Металеві двері Армекс

 

Будова металевих дверей. Читати>>

Рідкісна деталь інтер'єру виконує стільки ж функцій, як вхідні двері. Вони ховають внутрішній простір будинку від сторонніх очей, вони ж і розкривають його для тих, хто запрошений.

При цьому вхідні двері - це свого роду "візитна картка" будинку, що дає достатньо ясне уявлення про спосіб життя, соціальний статус і смаки господарів. У продуманому до дрібниць образі будинку вхідним дверям відводиться особлива роль, що перетворює їх на символ того простору, який за ними знаходиться.

Залежно від вимог, які до них ставляться, вхідні двері можна поділити на дві великі групи: двері для громадських і житлових будівель.

До вхідних дверей, що встановлюються в громадських будівлях (особливо там, де передбачаються великі потоки людей), пред'являються підвищені вимоги по міцності і жорсткості дверної конструкції. Дизайн дверей має не лише гармонійно поєднуватись з фасадом, а й відповідати їх призначенню. Двері до банку не можуть бути схожими на двері в супермаркет не лише за дизайном, але й за своєю конструкцією.

Детальніше >>

 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия