Киев, Винница:Вхідні двері

Рідкісна деталь інтер'єру виконує стільки ж функцій, як вхідні двері. Вони ховають внутрішній простір будинку від сторонніх очей, вони ж і розкривають його для тих, хто запрошений.

При цьому вхідні двері - це свого роду "візитна картка" будинку, що дає достатньо ясне уявлення про спосіб життя, соціальний статус і смаки господарів. У продуманому до дрібниць образі будинку вхідним дверям відводиться особлива роль, що перетворює їх на символ того простору, який за ними знаходиться.

Залежно від вимог, які до них ставляться, вхідні двері можна поділити на дві великі групи: двері для громадських і житлових будівель.

До вхідних дверей, що встановлюються в громадських будівлях (особливо там, де передбачаються великі потоки людей), пред'являються підвищені вимоги по міцності і жорсткості дверної конструкції. Дизайн дверей має не лише гармонійно поєднуватись з фасадом, а й відповідати їх призначенню. Двері до банку не можуть бути схожими на двері в супермаркет не лише за дизайном, але й за своєю конструкцією.

Ну і природно, що металеві двері являються оптимальним варіантом для вашої квартири чи офісу. Перш за все, сталеві двері або металеві двері якнайкраще захистять ваше житло від зламу, чому сприяє цілий ряд факторів:

  • полотно дверей відкривається назовні, і внаслідок цього неможливо віджати металеві двері, скориставшись, наприклад, спеціальним домкратом.
  • такі двері обов'язково забезпечені декількома замками, з двадцятьма п'ятьма тисячами комбінацій ключів. Крім того, замки підбираються не однотипні, а різних конструкцій, що також ускладнює підбір ключів.
  • сучасні металеві двері мають в своїй конструкції спеціальні протизйомні штирі, які дозволяють запобігти проникненню за допомогою зрізання петель.

Входні двері ТМ Страж

Другою важливою властивістю металевих дверей є їх гарна тепло- та шумоізоляція.

Внутрішнім заповненням полотна служить мінеральна вата «Isover», що в свою чергу забезпечує надійну тепло та звукоізоляцію вхідних дверей.

У базову комплектацію металевих дверей повинні входити також спеціальні гумові ущільнювачі, які прокладаються по периметру дверного полотна і чудово виконують усі захисні функції.

Якщо двері ставлять професіонали, то можна бути впевненим, що дверний укіс з боку квартири буде зроблений якісно, а це є запорукою високих теплоізоляційних властивостей.

Вхідні двері Цезарь

Металеві двері задовольнять й за усіма естетичними показниками, тим паче, що кожен може вибрати, яким матеріалом оздобити свої двері. На сьогоднішній день можливе оздоблення шкірою, шкірвінілом, декоративними панелями мдф, натуральним деревом або звичайне фарбування у вподобаний колір.

Варто звернути увагу на психологічну сторону питання: той, чиє житло забезпечено сталевими дверима, відчуває почуття захищеності і спокою за своє майно, за своє життя і життя близьких.

купити вхідні двері  Каприз

Безпека оселі в першу чергу залежить від надійності вхідних дверей. Надійні двері - спокійний сон господаря. Але мало встановити надійні, міцні броньовані двері, потрібно правильно підібрати замок, адже безпека вхідних дверей напряму залежить від якісних замків.

Замки бувають різні за принципом дії, улаштуванням секретного механізму, конструкцією, механічні, електричні і т.ін. Незважаючи на різноманітність замків різних видів можна виділити найбільш поширені з них, а саме:

Для вхідних дверей, як правило, використовують сувальдні і циліндрові замки. Ось на цих двох типах механічних замків, ми зупинимося детальніше.

Так що ж обрати?

Виходячи з конструктивних особливостей, а так само слабких і сильних сторін обох типів замків ми можемо порекомендувати ставити обидва замки одночасно. Сувальдний замок захищатиме броньовані двері від силового руйнування, циліндровий замок - запобігатиме відкриванню замків відмичкою. Конструктивно і функціонально обидва замки доповнюють один одного, і ви не пошкодуєте, що вибрали такий тандем.

<< Назад


 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия