Киев, Винница:



Дерев'яні вікна

Дивитися ціни на дерев'яні вікна з однокамерним склопакетом >>

Дивитися ціни на дерев'яні вікна з двокамерним склопакетом >>

Дивитися ще фото дерев'яних вікон >>


Дерев'яні євровікна
Дерев'яні вікна з сосни займають найвдалішу нішу ринку за відношенням ціна/якість. Вибираючи екологічні, ергономічні та недорогі дерев'яні вікна з сосни, Ви витратите трохи більше ніж на пластикові вікна, але придбаєте набагато більше - перш за все, натуральний і абсолютно нешкідливий для здоров'я матеріал.

Дерев'яні вікна чудово поєднуються з дерев'яними меблями, дверима і паркетом, роблячи інтер'єр квартири закінченим.

Переваги дерев'яних євровіконПереваги дерев'яних євровікон

Дерев'яні євровікна отримали величезне визнання споживачів. В усьому цивілізованому світі дерево вважається кращим, екологічно чистим матеріалом для виготовлення віконних блоків.

Сучасні технології обробки деревини дозволяють зберегти її позитивні властивості і усунути багато недоліків.

Сучасні дерев'яні вікна мають відмінні технологічні якості.

Екологічність.

Дерево - натуральний екологічно чистий матеріал. Під час збирання вікна деревина просочується спеціальним нешкідливим розчином, що запобігає передчасному старінню і погіршенню деревини як всередині, так і зовні. Тому, навіть використовуючи сучасні технології, дерево у вікнах залишається на 100% натуральним і екологічно чистим.

Комфортність.

Деревина проводить постійний обмін вологи та повітря, нормалізуючи кількість кисню в приміщенні. Дерев'яні рами "дихають", допомагаючи цим підтримувати природний рівень вологи. Тому і при закритих вікнах відбувається поступове провітрювання приміщення. Повітрообмін відбувається крізь дрібні пори "живої" дерев'яної структури.

Ремонтопридатність.

Дерев'яні євровікнаДерев'яні вікна можна легко чистити, оновлювати і утримувати в справності. Їх легко ремонтувати простими інструментами і міняти комплектуючі або фурнітуру. Шурупи в дереві ніколи не починають розбовтуватися, а навпаки, ніби прилипають до деревини.

Низька тепло- і звукопровідність.

Євровікна сучасної дерев'яної конструкції мають підвищену шумоізоляцію. На сьогоднішній день параметр шумоізоляції на 90% залежить від склопакета і ущільнювача. У сучасних конструкціях використовується однокамерний або двокамерний склопакет – відповідно, це означає підвищення шумоізоляції на кілька порядків.

Вогнезахист.

У деревини, незвично висока вогнестійкість. У вогні деревина довго зберігає свою міцність. При обвуглюванні дерев'яної поверхні на ній виникає так званий "захисний шар", який не дозволяє процесу горіння швидко проникнути в глибину дерев'яної конструкції. При горінні деревини не виділяються діоксиди фурани і кислотні пари, як це відбувається при горінні пластику.

Висока довговічність і міцність деревини при невеликій об'ємній масі.

замовити Дерев'яні євровікнаСучасні конструкції і якісна обробка гарантують надійність і довговічність дерев'яних євровікон. Жодна інша сировина не може довести свою довговічність на практиці, як це може зробити деревина. Дерев'яні євровікна витримують перепади температури від -50 ºС до + 50 ºС.

Саме клеєний брус гарантує стійкість усієї конструкції до погодних умов (таке вікно навіть з плином часу не покоробить і не поведе), він має більш високу міцність і довговічність у порівнянні зі звичайним брусом того ж перетину з масиву. Дошка до виготовлення бруса проходить три етапи сушіння, після чого відбувається вибраковування деревини: видалення сучків, смоляних кишень, тріщин.

Потім йде зрощення готової дошки в брус спочатку по довжині, потім по товщині.

Різне спрямування волокон і водостійкість, одержані при такому виготовленні бруса, дозволяють підвищити міцність і перешкоджають деформації віконного блоку при перепадах температури. Міцність клеєних виробів підвищується на 80%, а жорсткість - на 40%, в порівнянні з аналогічними суцільно дерев’яними.

Дерев'яні євровікна, продаж Дерев'яні євровікна, купити Дерев'яні євровікна, встановлення
Дерев'яні євровікна євровікна встановлення євровікон


Дивитися ціни на дерев'яні вікна з однокамерним склопакетом >>

Дивитися ціни на дерев'яні вікна з двокамерним склопакетом >>

Дивитися ще фото дерев'яних вікон >> 

<< Назад

 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия