Киев, Винница:Фурнітура

Переваги фурнітури MACO

МАСО - єдина з фірм-виробників фурнітури, яка серійно оснащує поворотно-відкидні механізми блокатором помилкового відкривання, відповідно до вимог ДСТУ. Це означає, що в поворотному положенні вікна ручку неможливо перевести в положення "Закрито" або "Відкинути". Наявність блокатора запобігає виникненню позаштатних ситуацій і, як наслідок, оберігає вікно від поломки.

фурнітура maco
фурнітура для вікон

Блокатор-мікроліфт має ще одну важливу додаткову функцію - взаємодіючи з відповідною частиною, він страхує стулку від провисання, забезпечуючи безперешкодне закривання вікна. Сучасні вікна забезпечують високий ступінь герметизації приміщень, перегороджуючи доступ повітря зовні. Для забезпечення гігієнічних норм MACO пропонує своїм замовникам можливість оснащувати поворотно-відкидні вікна механізмами для мікропровітрювання. Наявність режиму мікропровітрювання також передбачено ДСТУ і припускає можливість забезпечення достатнього повітрообміну в холодну пору року.

продаж фурнітуриРізноманітність конструкцій

Великий інтерес для виробників вікон представляють і інші розробки МАСО, наприклад, фурнітура для двостулкових і тристулкових вікон, повністю прихована фурнітура, протизламна фурнітура, дверні механізми, широкий вибір аксесуарів, унікальні віконні ручки і т.ін.

Високоякісні матеріали для виготовлення і покриття виготовляються тільки з високоякісної сталі. Обробка всіх деталей воском, яка гарантує чудовий захист від корозії, зменшує тертя між шинами, надає продукції привабливого зовнішнього вигляду. Основне покриття - хром 3-х валентний. Стандартний колір - сріблястий, але пропонується широка гама кольорових рішень.

Фурнітуру MACO вигідно відрізняє:

  • наявність гарантії виробника строком на 10 років
  • елегантний зовнішній вигляд
  • <м'якість> роботи
  • універсальність
  • простота і підвищений діапазон регулювань
  • простота монтажу
  • широкий вибір додаткових елементів

У своєму виробництві MACO використовує тільки високоякісні матеріали. Обробка всіх деталей воском, яка гарантує чудовий захист від корозії, зменшує тертя між шинами і додає продукції привабливого зовнішнього вигляду. Основне покриття фурнітури MACO - хром 3-х валентний. Стандартний колір - сріблястий, але пропонується широка гама кольорових рішень фурнітури.  

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия