Киев, Винница:Розсувні конструкції

Розсувні двері
Інтер'єр будинку і зовнішній світ, як одне ціле

Розсувні дверіРозсувні системи відрізняються своєю універсальністю. Ви можете встановити їх в своєму домі як вихід в сад або, як майже невидимий прохід, чи перегородку між двома приміщеннями, яка буде кидатись в очі. Незалежно від того, як Ви захочете використати їх, розсувні двері завжди служать прикрасою. Крім того, наші розсувні системи, так само, як і віконні та дверні профілі пропонуються в широкому асортименті форм і кольорів. Що стосується ширини і глибини - тут також існує багато можливостей. Це дозволяє ідеально підібрати обрану Вами розсувну систему до решти вікон і дверей в будинку і забезпечити гармонію інтер'єру. Як вже згадувалось, ми задовольнимо усі Ваші побажання і вимоги.

Перш за все, ми прагнемо до виробництва таких алюмінієвих профілів, які бездоганно поєднують в собі красу і якість, чудовим прикладом чого є наші розсувні двері і розсувні системи. Завдяки системам такого типу зникає межа між інтер'єром будинку і зовнішнім світом, а точніше зовнішній світ проникає всередину. Вас приємно здивує кількість світла і додаткове відчуття простору.

Завдяки алюмінієвим розсувним дверям Ви буквально відкриєте скарбницю несподіваних можливостей. Як Вам, наприклад, розмір висотою 3 метри і шириною - 6 метрів. І Ви можете вибрати колір алюмінієвого профілю, як для внутрішньої, так і для зовнішньої сторін.

Підйомно-зсувна система

Підйомно-зсувна система розсувні двері
розсувні системи купити розсувні двері

Паралельно-зсувна система

Паралельно-зсувна система купити розсувні двері
встановлення розсувних дверей механізм розсувних дверей
замовити розсувні двері продаж розсувних дверей

 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия