Киев, Винница:Металопластикові двері

Металопластикові двері та вхідні групи.

Приймаючи рішення щодо придбання дверей, спочатку визначаються, чому саме віддати перевагу - дереву, металу або металопластику. Залежно від того, в якому приміщенні встановлюються двері і які на них будуть покладені функції, у кожного з варіантів є свої переваги і недоліки. Вже давно в минулому міфи про те, що металопластикові двері поступаються своїм більш перевіреним побратимам з дерева або металу. Це не так, і мабуть, варто в цьому розібратися.

Металопластикові двері Металопластикові двері та вхідні групи Металопластикові двері купити

Асортимент сучасних дверей з металопластику, дозволяє вибрати двері на балкон, у ванну кімнату, офіс, встановити міжкімнатні або вхідні двері. Не останнє місце займає зовнішній вигляд дверей і звичайно ж їх надійність. Якісні двері повинні витримувати постійні навантаження, перешкоджати незаконному проникненню, мати тепло- і шумоізоляційні властивості, і просто бути візитною карткою будинку.

Існує три види дверей з металопластику: їх відмінності – в застосуванні різного типу профілю, армування та фурнітури (ручки, алюмінієвий поріг, довідник і т.ін). За складністю виготовлення, масою і простотою на першому місці стоять балконні двері. Найскладнішою і найбільш надійною є - вхідна група, а міжкімнатні двері займають середню позицію за всіма параметрами, у тому числі і ціна-якість.

Металопластикові двері купити замовити Металопластикові двері Металопластикові двері продаж

У кожного виду дверей є свої особливості:

  • Балконні двері виготовляють з тієї ж рами, що і вікна, відповідно фурнітура встановлюється теж віконна, що забезпечує щільне притискання балконної стулки до рами.
  • Міжкімнатні двері можуть служити в офісних перегородках, встановлюватися між кімнатами або у ванних кімнатах. Металопластикові двері стійкі до вологи, а тому ідеально підходять для приміщень з підвищеною вологістю. З цієї точки зору, дерев'яні двері не витримують конкуренції.
  • Вхідні двері або професійною мовою - «Вхідна група», істотно перевершують за надійністю і якістю, усі інші види металопластикових дверей. Рама виготовляється з посиленим армуванням, а фурнітура - кардинально відрізняються від комплектації стандартних дверей. При виготовленні металопластикових дверей вхідної групи, використовується багатозамковий механізм, що забезпечує відмінне притискання по всьому периметру дверей.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ІЗ ЗАПОВНЕННЯМ З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ
НОВИНКА!!!
МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА ІЗ ЗАПОВНЕННЯМ З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ!

За дизайном, металопластикові двері можуть бути зі склопакетами або непрозорими пластиковими. За способами відкривання існують розпашні (штульпові), такі, що відкриваються стандартно та розсувні.

Завдяки широкому асортименту, металопластикові двері можуть гармонійно доповнювати будь-який інтер'єр. Сучасні металопластикові двері виготовляють з кольорового пластику або ламінують з імітацією деревини, профіль можна доповнити тонованим або рифленим склом. Зовні і зсередини у металопластикових дверях можна застосовувати ламінацію різних кольорів, наприклад, зовні - синій, бордовий або коричневий, а всередині - білий або будь-який інший колір - на вибір. Така різноманітність дизайнерських рішень дає можливість широко застосовувати двері з металопластику практично в будь-яких приміщеннях.

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия