Киев, Винница:Металопластикові двері з заповненням з сендвіч-панелей

НОВИНКА!
Металопластикові вікна із заповненням з сендвіч-панелей.

Якісні і хороші речі - швидко з моди не виходять. Так сталося і з Дверіма з металопластику. Одного разу з'явившись на ринку України, вони впевнено зайняли своє місце в нашому оточенні. Завдяки міцності, надійності та простоті монтажу - металопластикові двері впевнено замінили своїх дерев'яних побратимів. Але мода і технологічний процес не стоять на місці, удосконалюючись і розвиваючись.

Відходять у минуле стандартні металопластикові двері, поступаючись місцем новому поколінню дверей з заповненням із сендвіч-панелей. Що тут приховувати, стандартні металопластикові двері, не дивлячись на свої відмінні функціональні якості, мають досить офіційний зовнішній вигляд, і на жаль не завжди можуть гармонійно влитися в інтер'єр. Особливо це відчули на собі власники заміських будинків. Але це вже в минулому!

Ми з радістю представляємо, Вам, НОВИНКУ на металопластиковому ринку України!!!

Забудьте про складність вибору металопластикових дверей! Тепер до ваших послуг 72 зразка найрізноманітніших моделей дверей з металопластику! Не стримуйте свою фантазію і сміливо робіть вибір!

Представлені металопластикові двері від компанії «TECHNOPROM», виготовлені з металопластикового профілю (рами) і заповнені дверними сендвіч-панелями. Сендвіч-панелі складаються з екологічно чистих полівінілхлоридних листів, простір між якими заповнено екструдованим пінополіуретаном. За необхідності, всередину такого заповнення монтується склопакет, який виготовлений з декоративного скла, на ваш смак. Щоб підвищити безпеку металопластикових дверей, можливо встановити сендвіч-панель з металевим листом всередині і доповнити протизламною фурнітурою.

Двері Агат
Двері Агат

Двері Аметист
Двері Аметист
Двері Аметист замовити

Двері Бірюза
Двері Бирюза

Двері Діамант
Двері Диамант
Двері Диамант купити

Двері Граніт
Двері Гранит

Двері Янтар
Двері Янтарь

Двері Корунд
Двері Корунд

Двері Кремінь
Двері Кремень

Двері Малахіт
Двері Малахит

Двері Опал
Двері Опал
Двері Опал продажа

Двері Рубін
Двері Рубин
Двері Рубин замовити

Двері Сапфір
Двері Сапфир
Двері Сапфир купити

Двері Смарагд
Двері Смарагд

Двері Топаз
Двері Топаз

Двері Бурштин
Двері Бурштын

 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия