Киев, Винница:«Тепле» засклення балконів і лоджій

«Тепле» засклення балконів і лоджій

Якщо Вам необхідно, щоб температура на балконі (лоджії) в зимовий час не сильно відрізнялася від кімнатної, тоді мова може йти лише про «теплий» спосіб засклення.

Найбільш оптимальним варіантом «теплого» засклення по співвідношенню ціна - якість є конструкції з профілю ПВХ. Металопластикові конструкції для «теплого» засклення балконів і лоджій мають ті ж переваги, які притаманні звичайним металопластиковим вікнам і виготовляються будь-якої складності, конфігурацій і кольорів. Стулки в металопластикових рамах відкриваються всередину або відкидаються зверху для провітрювання приміщення. Залежно від рівня необхідної теплоізоляції, в склопакет встановлюється два або три скла. Внутрішня і зовнішня обробка таких конструкцій також проводиться з максимальною теплоізоляцією. Детальніше ознайомитися з особливостями металопластикових конструкцій, що застосовуються для засклення балконів (лоджій) можна у розділі «Продукція - вікна».

Оздоблення балконів і лоджій

Наша компанія пропонує Вам широкий вибір оздоблювальних матеріалів для зовнішнього і внутрішнього оздоблення балконів і лоджій. Оскільки список матеріалів, що застосовуються, постійно розширюється, останню інформацію про оздоблювальні матеріали, які Вас цікавлять краще дізнаватися за телефонами наших офісів в Києві 8 (044) 592 33 91, 8 (044) 561 47 47 та Вінниці 8 (0432) 69 00 14.

Зовнішня обшивка балконів і лоджій

Зовнішня обшивка потрібна в тих випадках, коли вироби встановлюються на гратчасті перила. 

Для зовнішньої обшивки використовується металопрофіль (профнастил) або морозостійка пластикова вагонка. Металопрофіль представляє собою оцинковану рифлену сталь з полімерним покриттям білого, сірого або коричневого кольору. Такий варіант обшивки має естетичний зовнішній вигляд, високу жорсткість і є найбільш практичним в наших погодних умовах.

Важливо відзначити, що зовнішня обшивка завжди проводиться до монтажу рам, оскільки після їх установки, закріпити її зовні вкрай складно, а іноді й зовсім неможливо.

Внутрішнє оздоблення балконів і лоджій

На відміну від зовнішньої обшивки, внутрішні оздоблювальні роботи можна проводити протягом будь-якого строку, після засклення балкона або лоджії, за винятком установки підвіконня яке монтується разом з конструкцією.

Наша компанія завжди готова запропонувати весь комплекс необхідних оздоблювальних робіт «під ключ», які можуть включати в себе наступні елементи:

Установка внутрішнього підвіконня. Підвіконня заводиться під раму на всю її товщину і притискається рамою до несучої основи. Крім естетичних і експлуатаційних переваг, установка підвіконня дозволяє найкращим чином оформити стик між рамою і оздоблювальним матеріалом нижньої частини балкона.
 

Оздоблення внутрішнього простору балкона (лоджії) різними пластиковими панелями. Пластикові панелі є оптимальним варіантом оздоблення для непростих кліматичних умов балкона. Вони не тріскаються і не розходяться на швах при великих перепадах температури, не вицвітають на яскравому сонці, не схильні до впливу вологи, мають теплоізоляційні властивості, легко миються. При необхідності, як утеплювач, під оздоблювальний матеріал закладаються листи пінопласту, мінеральної вати або стіродура.

Виготовлення дерев'яної підлоги з шпунтованої дошки. Шпунтована дошка категорії А має товщину 28 - 30 мм і виготовляється з деревини хвойних порід (ялина, сосна). Шпунтована дошка є оптимальним варіантом для виготовлення підлоги на балконі (лоджії). Вона дозволяє виготовити приємну «теплу» підлогу, не боїться перепадів температури і випадкового потрапляння води. Підлога із шпунтованої дошки комплектується дерев'яними плінтусами. За бажанням замовника, дошки підлоги можуть бути покриті вологозахисним складом.

Виготовлення підлоги з використанням OSB-плити. Підлога монтується на дерев'яних лагах, що дозволяє при необхідності, закласти під неї утеплювач. На лаги укладається плита OSB, поверх якої, в свою чергу - лінолеум або ламінат. Комплектується пластиковими плінтусами.

Монтаж дахів

Наша компанія одна з небагатьох на віконному ринку, яка займається встановленням дахів на балкони і лоджії, що скляться. Необхідність встановлення дахів виникає в усіх випадках, коли над балконом або лоджією відсутнє перекриття наступного поверху або це перекриття виконане частково. Також установка даху може бути необхідна при облаштуванні вхідних груп, коли світлопрозорі конструкції виступають за межі навісу або козирка.

Основою даху є сталеві консолі трикутної форми, що закріплюються до зовнішньої стіни анкерними болтами. Такі консолі не тільки надійно тримають дах, але й знімають навантаження ваги рам з поручнів балкона. До цих консолей на дерев'яне обгратування кріпляться профільовані листи оцинкованого металу з полімерним покриттям. Такі листи не проб'ються від випадкового падіння бурульки або снігу з даху. Колір зовнішнього покриття може бути білим, сірим або коричневим. Стик листів із стіною герметизується.

Як тепло- і шумоізоляційний матеріал використовується пінопласт, мінеральна вата або стіродур.

Кут нахилу даху узгоджується із замовником, при цьому він повинен бути 10°-30°.

<< Назад

 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия