Киев, Винница:Вікна

Віконна система Екопласт

За фізико-технічними характеристиками 3-х камерний профіль Екопласт (сертифікат відповідності UA1.007.0058481-02 від 25 вересня 2002) визнаний найбільш відповідним матеріалом для виробництва вікон для першої температурної зони України, який забезпечує достатню теплоізоляцію вікон для житлових і адміністративних будинків (більше 0, 5 м.кв. С/Вт). ПВХ профіль стійкий до впливу вологи, мікроорганізмів і комах, довговічний.

Вироби з ПВХ мають температурний діапазон експлуатації від мінус 40 ºС до плюс 50 ºС, а температуру протікання - близько 200 ºС.

Для надання додаткової жорсткості, профіль армується металом, виготовлений з оцинкованої сталі П-подібної форми. Це забезпечує додаткове посилення і достатню зламостійкість.

За класом пожежної безпеки ПВХ належить до матеріалів, які не підтримують горіння.

Екологічна чистота ПВХ підтверджена українським санітарно-гігієнічним сертифікатом (№ 5.10/8848 від 12.03.2002), відповідно до якого, ПВХ задовольняє санітарно гігієнічним вимогам до матеріалів, що призначені для використання в житлових приміщеннях.

При сертифікації вікон з ПВХ обов'язковій перевірці підлягають результати випробувань на опір теплопередачі і опір повітропроникності по п.п.2.1. СНІП II-3-79, що відповідно становить:

 • віконний блок з профілю Ekoplast, засклення - однокамерний склопакет 4х20х4
  1. опір теплопередачі = 0,395 м.кв. С/Вт;
  2. повітропроникність = 5,5 кг/м.кв. ч
  3. індекс ізоляції повітряного шуму = 37дБ
 • віконний блок з профілю Ekoplast, засклення - двокамерний склопакет 4х8х4х8х4
  1. опір теплопередачі = 0,5 м.кв. С/Вт;
  2. повітропроникність = 5,8 кг/м.кв. ч
  3. індекс ізоляції повітряного шуму = 39дБ

Герметичність забезпечується пелюстковими ущільнювачами, що йдуть по всьому периметру між рамою і стулками із зовнішньої й внутрішньої сторін, виготовленими з додаванням, в якості пластифікатора, бутадієново-акрилонітрилового каучуку (виробник фірма АIВ).

За діючими в Україні нормативами енергозбереження в нашій кліматичній зоні, для світлопрозорих огороджувальних конструкцій опір теплопередачі прийнято R більше 0,5 м.кв. С/Вт.

Скло марок М1 завтовшки 4мм виробництва Лисичанського заводу «Пролетарій», яке використовується для виготовлення склопакетів, за всіма якісними характеристиками відповідає також і вимогам нормативно-технічної документації (сертифікат відповідності № UA1.007.0058480-02 від 25 вересня 2002 р.) по збереженню тепла в житлових приміщеннях.

Спеціальна фурнітура МАСО (Австрія) забезпечує надійність при експлуатації, довговічність і безвідмовність.

Крім оптимальних теплотехнічних, вентиляційних і естетичних властивостей, віконні системи з ПВХ мають додаткові плюси: вони служать надійним бар'єром для проникнення шуму всередину приміщень. Ступінь шумоізоляції залежить від типу засклення і виконання конструкції.

Віконні та балконні конструкції, що випускаються, відповідають нормативній документації, ТУ та іншим нормативним документам, що підтверджується випробуваннями лабораторії, акредитованої в Системі УкрСЕПРО (атестат акредитації випробувальної лабораторії № UA4.001.007 від 05.02.2002 р.).

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия