Киев, Винница:Розсувні вікна двері REHAU

REHAU "ТЕПЛЕ ЗАСКЛЕННЯ" РОЗСУВНИХ СИСТЕМ З МЕТАЛОПЛАСТИКА REHAU.

Відмінна особливість - створені спеціально для житлових приміщень.

РОЗСУВНІ ДВЕРІ
ЯКІСТЬ ЖИТТЯ З СИСТЕМОЮ РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ
.

Розсувні двері REHAUДвері є візитною карткою будинку. І щоб відповідати цій вимозі, REHAU пропонує довершене рішення по дверним системам з металопластика, в сучасному і класичному стилі.

Пластикові розсувні двері відрізняються прекрасним зовнішнім виглядом і підвищеною вартістю. З чим це пов'язано? Справа в тому, що вхідні двері самі по собі не є однотипною продукцією, яку можна поставити на конвеєр і штампувати по шаблону, пластикові вхідні двері мають бути якісно зібраними, з дотриманням усіх тонкощів, які в майбутньому позначаться на довговічності вхідної групи. Пластикові розсувні двері виготовляються зі спеціального міцного дверного профілю, з використанням складної розсувної фурнітури. На пластикові розсувні двері покладається велика відповідальність, коли людина платить чималу суму грошей за двері, від них очікується що розсувний механізм буде працювати плавно і розсувні двері прослужать не один десяток років.

Як досягти бажаного результату? Тільки при використанні якісних матеріалів, професійному збиранні та, звичайно ж, грамотному монтажу.

Які матеріали використовуємо ми? Компанія «TECHNOPROM» пропонує продукцію високої якості, для цього ми тісно співпрацюємо по профілю, з представниками німецької торгової марки Rehau в Україні. Пластикові розсувні двері з профілю Rehau і розсувна фурнітура відрізняються рядом переваг завдяки надійності та довговічності матеріалів, що застосовуються.

Пластикові розсувні двері виготовляються із застосуванням спеціальної системи з металопластику для виготовлення вхідних дверей Rehau Thermo-Design, Rehau Brillant-Design, а також спеціальної серії для підйомно розсувних дверей Rehau Brillant-Design S712.

Дверні та віконні системи REHAU дозволяють досягти високоякісної завершеної картини архітектурного ансамблю. За допомогою системи розсувних дверей від REHAU елегантно здійснюється гармонійний перехід від житлових кімнат до балкона або тераси. Велика площа засклення, кімнати, наповнені світлом, завдяки розсувним дверям підвищують якість житлового приміщення. Під час реконструкції або при новому будівництві, система розсувних дверей REHAU Brillant-Design підкуповує гнучкою можливістю використання.

Властивості:

  • Глибина: 70 мм
  • Чотирикамерна система з коефіцієнтом теплопередачі Uf = 1,9 Вт/м² K
  • Коробка і поріг з термо вставками
  • Гарна шумоізоляція, можливість встановлення склопакета до 44мм
  • Безпека від зламу: до класу 2 (DIN V ENV 1627)
  • Повітряна і водонепроникність: до класу 4 (DIN EN 12207/9A (DIN EN 12208)

Переваги:

  • Приховані шви в дверній коробці з перекриттям
  • Розмаїття кольорових рішень.
  • Можливе використання сірих ущільнень
  • Елегантні 20 градусні скоси на видимих зовнішніх поверхнях додають віконним конструкціям елегантного зовнішнього вигляду
G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия