Киев, Винница:Розсувні вікна двері VEKA

Компанія «TECHNOPROM» - пропонує розсувну металопластикову систему VEKA для засклення неопалюваних приміщень, балконів, лоджій, веранд.

Нова система металопластикових розсувних дверей, вирішує подвійну задачу:

По-перше, Система надійно відповідає вимогам роботи, що пред'являються до засклення неопалюваних приміщень, до яких відносяться лоджії та балкони. По-друге: Ціна на металопластикову систему – конкурентоспроможна. Також, інженерне рішення пластикових профілів допускає можливість їх переробки на високопродуктивному «віконному» обладнанні без необхідності масштабних інвестицій.

Легке керування важкими стулками

Розсувні вікна VEKA вікна VEKA Розсувні двері VEKA

Панорамний вид крізь широкі елементи металопластикових конструкцій і легке керування великими вікнами та дверима, що складаються з декількох стулок - все це можливо завдяки інноваційній техніці системи PORTAL Зігеніа-Аубі. Незалежно від області застосування, фурнітура серії PORTAL надає споживачу вдосконалені технічні рішення і особливий комфорт в керуванні.

Фахівці компанії VEKA, грунтуючись на традиціях і світовому досвіді розсувних систем засклення, розробили розсувну систему VEKA для засклення балконів і лоджій.

Нова програма фурнітури PSK - PORTAL фірми SIEGENIA - AUBI («Зігенія - Аубі») пропонує рішення, що відповідають усім цим вимогам і відкривають нові перспективи в області металопластикових розсувних дверей і вікон. При розробці системи, підприємством була врахована не тільки простота керування, але й здебільшого, легкість виробництва і користування, а так само надійність конструкції і покращений захист проти зламу, що дозволяє фурнітурі PSK - PORTAL показати свої сильні сторони.

Вбудована безпека

У прийнятті рішення про використання тієї чи іншої фурнітури в металопластикових розсувних дверях і вікнах, все більш важливу роль відіграє питання безпеки. У програмах PSK PORTAL 200 - Z і PSK PORTAL 160 фірми SIEGENIA - AUBI головними елементами, що захищають від зламу, є грибоподібні цапфи, які розташовані в усіх кутових передачах, і комбінуються із планками замка з високоміцної сталі.

Для особливо незахищених нижніх частин металопластикових дверних конструкцій фірма S.

EGENIA - AUBI пропонує планки замка безпеки із спеціальної сталі вже в серійному виконанні. Цю модель можна поступово обладнати до класу безпеки WK 2 відповідно до норм DIN V ENV 1627-1630.

У програмах PSK PORTAL 200-Z і PSK PORTAL 160 фірми SIEGENIA - AUBI головними елементами, що захищають від зламу вікон і дверей з металопластику, є грибоподібні цапфи в усіх кутових передачах, які комбінуються із планками замка з високоміцної сталі.

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия