Киев, Винница:REYNAERS (Бельгія)

REYNAERS (Бельгія), Вікна & двері, розсувні системи
Ваше вікно у світ

Вікна - це буквально ваше вікно у світ, а також візитна картка дому. Тому у нас є алюмінієві профілі для кожного будинку. Від класичних і романтичних до суворих і сучасних. Вони доступні більш ніж в 400 кольорах для внутрішньої і зовнішньої сторони.

Алюмінієве вікно - завжди приємне видовище. Обираючи алюміній, Ви вибираєте радість життя без проблем на багато років, оскільки алюміній - це один з найбільш міцних будівельних матеріалів, що майже не вимагає догляду, та прекрасно ізолює. Крім того, витончений профіль алюмінієвих вікон забезпечує максимальний доступ світла. Впустіть сонце всередину!

Стильні алюмінієві двері

Перше враження від будинку або місця складається в момент, коли відчиняються двері. Ось тому компанія Добротні вікна проектує широкий асортимент солідних алюмінієвих дверей, кожні з яких можуть бути використані у Вашому домі. Основна конструкція нескладна, але можливо безліч її видів. Ми маємо алюмінієві профілі для кожного стилю дверей - зі спокійними або декоративними візерунками, більш масивними або витонченими.

Алюмінієві двері забезпечують високу безпеку, що випливає виключно з факту незвичайної міцності алюмінієвих профілів. Крім того, ми можемо встановити ряд додаткових пристосувань для оптимальної безпеки. Ваші двері, наприклад, можуть бути обладнані триточковим замком або спеціально сконструйованою дверною арматурою. Погані вісті для зломщиків, але приємні для Вас.

Якщо Ви шукаєте двері, які ідеально підходять до Вашого фасаду або навіть вписуються в нього, чи навпаки, хочете отримати ефект контрасту завдяки винятковому вигляду чи особливому освітленню, компанія Добротні вікна може Вам допомогти, доставляючи продукт, що відповідає всім Вашим бажанням.

Переваги алюмінієвих вікон:

 • Тепло- і акустична ізоляція.
 • Легкі у догляді.
 • Широка кольорова гама.
 • Різні стилі і системи відкривання.
 • Наявність протизламної та протипожежної системи.


REYNAERS CS 77

Основна відмінність CS 77 від решти віконно-дверних систем - високі показники по теплоізоляції і безпеці. Дана система була спеціально розроблена, щоб відповідати підвищеним вимогам по теплоізоляції і може бути віднесена до групи 1.0 за класифікацією віконних матеріалів. За результатами перевірок по звуко-, водо- і вітронепроникності СS 77 відповідає вищому класу ізоляції за європейськими стандартами. Також як і будь-яка Концепт Система Reynaers, вона дозволяє реалізувати будь-які типи відкривань конструкції за рахунок великого вибору аксесуарів, і легко вбудовується в фасадні системи.

 • Базова глибина профілю рами - 68 мм;
 • Базова глибина профілю стулки - 77 мм;
 • Максимальна товщина заповнення - 53 мм;
 • Коефіцієнт теплопровідності -1,94 Вт/м²*К;
 • Непроникність повітря - 600 Па (PA3);
 • Непроникність вітру - 1750/3000 Па (PV3);
 • Водонепроникність - 700 Па (PPE);
 • Стійкість до зламу - WK2 (за європейським стандартом ENV 1627-1630);
 • Рекомендована область застосування - Північні регіони

Розсувні двері
Інтер'єр будинку і зовнішній світ, як єдине ціле

Розсувні двері

Перш за все, ми прагнемо до виробництва таких алюмінієвих профілів, які бездоганно поєднують в собі красу і якість, чудовим прикладом чого є наші розсувні двері і розсувні системи. Завдяки системам такого типу зникає межа між інтер'єром будинку і зовнішнім світом, а точніше зовнішній світ проникає всередину. Вас приємно здивує кількість світла і додаткове відчуття простору.

Завдяки алюмінієвим розсувним дверям Ви буквально відкриєте скарбницю несподіваних можливостей. Як Вам, наприклад, розмір висотою 3 метри і шириною - 6 метрів. І Ви можете вибрати колір алюмінієвого профілю, як для внутрішньої, так і для зовнішньої сторін.

Розсувні або підйомні системи

В обох випадках алюмінієва віконна стулка віконного профілю ковзає вздовж направляючої на шарнірах з нержавіючої сталі. Але в підйомних системах розсувні двері піднімаються перед тим, як розсунуться по SS-подібній направляючій. У закритому положенні підйомна система заблокована, що є додатковою перевагою розсувних дверей завдяки ізоляції та запобіганню крадіжкам. Зрозуміло, що обидві системи повністю вітро-, водо- і повітронепроникні. Точно так само як і всі інші віконні або дверні профілі фірми Reynaers.

Одна або дві направляючі

Якої гнучкості Ви очікуєте від алюмінієвих розсувних систем? Одна направляюча складається з нерухомої і рухомої частин, у той час як дві віконні стулки ковзають в системах двох направляючих, що забезпечує стовідсоткову гнучкість і економію місця. В обох випадках можна вибрати різні стилі, рівні ізоляції і кольори. Тільки гарантія залишається незмінною: 10-років. (Гарантія на всі алюмінієві продукти фірми Reynaers стандартно становить 10 років, так, щоб все діяло без проблем).

Універсальність

Розсувні дверіРозсувні системи Reynaers відрізняються своєю універсальністю. Ви можете встановити їх в своєму домі як вихід в сад або, як майже невидимий прохід, чи перегородку між двома приміщеннями, яка буде кидатись в очі. Незалежно від того, як Ви захочете використати їх, розсувні двері завжди служать прикрасою. Крім того, наші розсувні системи, так само, як і віконні та дверні профілі пропонуються в широкому асортименті форм і кольорів. Що стосується ширини і глибини - тут також існує багато можливостей. Це дозволяє ідеально підібрати обрану Вами розсувну систему до решти вікон і дверей в будинку і забезпечити гармонію інтер'єру. Як вже згадувалось, фірма Добротні вікна задовольнить усі Ваші побажання і вимоги.

Переваги алюмінієвих розсувних систем:

 • Широка пропозиція конструкцій і кольорів.
 • Можливість великих скляних поверхонь.
 • Простота в експлуатації.
 • Простота у догляді.
 • Висока ізоляційна здатність.

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия