Киев, Винница:Alumil

Alumil

Високоякісний профіль з алюмінію від грецького заводу-виробника.

Системи профілю від Alumil сертифіковані швейцарським Інститутом Віконних Технологій.

Компанія Alumil S.A. має широку комерційну мережу, яка охоплює Східну і Західну Європу, а також Африку та Близький Схід.

Про компанію 

Системи профілю від AlumilВ 1978 у Північній Греції був відкритий перший завод Alumil з виробництва алюмінієвих профілів.

Сьогодні, Alumil S.A. - один з найвідоміших у Європі постачальників профільних систем для архітектурного будівництва. Усі віконно-дверні та фасадні системи Alumil сертифіковані Інститутом Віконних Технологій м. Розенхайм і ЕМРА в Швейцарії. Система управління якістю компанії, яка контролює кожну стадію виробництва, сертифікована свідоцтвом від RW TUV та DIN EN-ISO 9001.

Компанія Alumil S.A. має широку комерційну мережу, яка охоплює Східну і Західну Європу, а також Африку та Близький Схід.

В Україні продукція Alumil S.A. вже зараз займає гідне місце на ринку алюмінієвих профілів. Із застосуванням систем ALUMIL були зведені такі великі об'єкти як головна будівля залізничного вокзалу "Південний", Український монетний двір, нова будівля Верховної Ради.

Надійність і якість систем профілю від Алюміл дозволяють говорити про компанію, як про виробника елітарного і доступного профілю. Сприятливе поєднання ціни та якості досягається за рахунок реалізації систем профілю за цінами заводу-виробника.

Системи від Алюміл

M900 Aero слайдінгова система

M900 Aero 

Це дуже елегантна і легка слайдингова система високої якості. В М900 Aero використовується стулка глибиною 28 мм, що дозволяє встановлювати в конструкцію як одинарне скло, так і склопакет до 18 мм завтовшки. Аеродинамічний дизайн і легка вага M900 Aero ідеально підходять для слайдингового засклення балконів, лоджій, виготовлення внутрішніх розсувних перегородок та ін. Наявність у системі широкого ряду різних профілів, а також можливість комбінування з системою М940 відкриває перед конструкторами великі можливості при проектуванні слайдингових і комбінованих конструкцій.


Mini - найлегша холодна система ALUMIL для поворотних і поворотно-відкидних вікон, розпашних дверей, внутрішніх перегородок

M940 Mini 

Mini - найлегша холодна система ALUMIL для поворотних і поворотно-відкидних вікон, розпашних дверей, внутрішніх перегородок. Базова глибина профілю рами (37 або 42 мм) і стулки (44 мм) дозволяє встановлювати в конструкції склопакет до 24 мм завтовшки. Система легко поєднується із слайдинговою системою М900 Aero, має набір поворотних профілів, які дозволяють зістиковувати окремі конструкції під будь-яким кутом із збереженням загального дизайну, а також спеціальні профілі "стулка без штапика". Конструкції, виготовлені в системі М940 Mini, відрізняються не тільки якістю і елегантністю, а й дуже невисокою ціною.


Система М15000

M15000 Prestige 

Система М15000 була розроблена у відповідності з німецькими стандартами і призначена для виготовлення поворотних і поворотно-відкидних вікон, вітражів, вхідних дверей і т.ін. Профілі в цій системі більш потужні, ніж в інших холодних системах Alumil. Базова глибина профілів системи - 50 мм і вони спроектовані таким чином, що кутовий з'єднувач повністю заповнює внутрішню камеру профілю, що істотно підвищує міцність і надійність кутових з'єднань конструкції, а також полегшує збирання. Профілі цієї системи мають широкий дренажний канал і це покращує процес евакуації вологи, яка потрапила в дренажну камеру вікна.

Вхідні зовнішні двері системи М15000 - це специфічна розробка ALUMIL з надпотужним профілем дверної стулки. Двері реалізуються як зі стулкою "внахлест", так і з розташованими в одній площині рамою і стулкою, та відрізняються високою надійністю.

Вцілому, система М15000 орієнтована на створення конструкцій середніх і великих габаритів, що піддаються значним статичним і динамічним навантаженням.


M11000 Alutherm Plus тепла віконно-дверна система ALUMIL

M11000 Alutherm Plus 

Система М11000 - це дуже розвинена тепла віконно-дверна система ALUMIL, що відноситься до категорії GROUP 2.1, згідно DIN 4108.

Віконні, вітражні та дверні конструкції, виготовлені в цій системі, відповідають теплотехнічним нормам усіх кліматичних зон України.
Базова глибина системи М11000 - 62,5 мм.

Усі профілі системи мають П-подібний термоміст (24 мм - рама, 20 мм - стулка, матеріал - поліамід), що додає їм додаткової жорсткості і надійності.

Збирання кутових з'єднань в М11000 може проводитись як методом запресування, так і способом механічного збирання за допомогою спеціальних кутових з'єднувачів.

У традиційній для ALUMIL потрійній системі ущільнення вікон, середній ущільнювач М11000 - багатокамерний і стикується на кутах за допомогою формованих куточків EPDM, що спрощує установку і покращує ізоляцію. Конструкція штапика передбачає установку додаткового ущільнювача всередині рами або стулки, що виключає промерзання вікон і вітражів в області штапика, навіть при досить низьких температурах.

На сьогоднішній день в системі можна виділити 4 варіанти дизайну профілю: Flat, Rоund, Clаssic, PVС – look, крім того, робота в даному напрямку триває. Також, для кожного варіанту дизайну існують модифікації віконної стулки з фурнітурним пазом під металопластикову фурнітуру.

Завдяки своїм чудовим технічним та експлуатаційним характеристикам, а також порівняно невисокій для систем такого класу ціні, М11000 Alutherm Plus користується високим попитом в Україні і країнах Східної та Західної Європи.


P100 Office для створення високих внутрішніх перегородок

P100 Office 

Система Р100 розроблена у відповідності з сучасними тенденціями в проектуванні офісних інтер'єрів і призначена для створення високих (на всю висоту приміщення) і низьких (бар'єрних) внутрішніх перегородок. Базова глибина системи - 70 мм.

В якості елементів заповнення можуть використовуватися одне або два скла чи непрозорі панелі типу MDF до 14 мм завтовшки.

Спеціальний аншлаговий профіль дає можливість встановлювати в конструкції двері різних типів (алюмінієві Р100, "Interno" та ін.)

У системі також передбачена можливість "ховати" дроти електричних і телефонних комунікацій усередині перегородки і забезпечувати виведення в будь-якому зручному місці. Широкий міжскляний простір дозволяє встановлювати внутрішні штори-жалюзі.

Технологія збирання перегородок системи Р100 дуже проста. Усі заготовки (крім дверної стулки і аншлагового профілю) ріжуться під кутом 90º, а несучі стійки з'єднуються за допомогою накладних кутових з'єднувачів. Тому збирання перегородних конструкцій можна здійснювати прямо на об'єкті без використання спеціального вартісного обладнання.


M3 Solar SemiStruktural -сучасна фасадна система напівструктурного засклення

M3 Solar SemiStruktural 

Система M3 Solar SemiStruktural - це сучасна фасадна система напівструктурного засклення.

У фасаді М3 забезпечується нежорстке з'єднання елементів заповнення ("структурних панелей") з несучим каркасом, що робить фасад максимально стійким до впливу вітрових і сейсмічних навантажень. Вузол примикання ригеля до стійки, сконструйований в системі М3 таким чином, що крім надійного кріплення і зручного монтажу він також забезпечує компенсацію температурних деформацій в горизонтальній осі фасадної стіни.

Потужні стійки і ригелі, наявні в системі, дозволяють застосовувати її для проектування висотних будівель, що піддаються великим вітровим навантаженням. Структурні панелі системи розроблені таким чином, що стулковий профіль панелі, невеликим карнизом, охоплює склопакет або скло по периметру і цим забезпечує надійну і стабільну фіксацію без застосування спеціальних структурних силіконів. У системі є два типи стулкових профілів: під скло 6 мм і під склопакет 22 мм. Структурні панелі, які відкриваються, мають точно такий же зовнішній дизайн, як і глухі, що забезпечує однорідність фасаду зовні.
Захист від атмосферних впливів реалізується трьома контурами EPDM-ущільнювачів та інтелектуальною дренажною системою, яка забезпечує відведення конденсату.

Широка різноманітність профілів системи М3 Solar SemiStruktural, а також повна деталізація конструктивних рішень, дозволяють проектувати в цій системі найрізноманітніші архітектурні об'єкти.


M3t Solar Semistructural Thermo M3t

M3t Solar Semistructural Thermo M3t 

M3t Solar Semistructural Thermo M3t - це тепла версія системи М3 Solar SemiStruktural. М3t має всі характеристики системи М3. Основною відмінністю є стулка структурної панелі, що має П-подібний термоміст шириною 14 мм. Кілька типів структурної стулки дозволяють використовувати 6-міліметрове скло чи склопакет товщиною 22 або 29 мм. Сертифікаційні випробування, проведені в Україні показали, що система М3t задовольняє нашим теплотехнічним нормам. Кілька великих проектів у Києві вже реалізовані з використанням даної системи. Це такі об'єкти як новий залізничний вокзал "Південний", Український монетний двір та ін.


М4 Solar Structural

М4 Solar Structural 

У структурній системі M4 Solar Struktural використовуються ті ж самі профілі та аксесуари, що і в M3 Solar SemiStruktural. Основна відмінність - алюмінієві компоненти фасаду не видно зовні. Цим досягається ефект кристалічної, дзеркальної фасадної стіни. Структурні панелі в системі М4 виготовляються шляхом приклеювання дзеркального скла або склопакета до стулки панелі за допомогою спеціального силікону фірми Dow Corning. При цьому також передбачена і механічна підтримка склопакета, яка забезпечує підвищену безпеку фасадного засклення М4. На сьогоднішній день, сучасна естетика цієї системи робить її найбільш привабливою на ринку фасадного засклення.


M4t Solar Structural Thermo

M4t Solar Structural Thermo 

М4 Solar Structural Thermo є теплим варіантом системи M4 Solar Structural.

Система реалізована тим же набором профілів і комплектуючих, що і M4.

Наявність декількох типів структурних стулок дозволяє застосовувати в цій системі як фасадне скло, так і склопакет до 32 мм завтовшки. Усі стулки структурної панелі системи М4t мають П-подібний поліамідний термоміст шириною 14 мм, що забезпечує високу термозахищеність системи.


M6 Solar Thermo Класичний стійково-ригельний фасад

M6 Solar Thermo 

Класичний стійково-ригельний фасад з видимими зовнішніми кришками шириною 55 мм. Поліамідний термоміст шириною 24 мм забезпечує термоізоляцію системи за категорією GROUP 2.1 (DIN 4108). Наявність у системі стійок і ригелів великих типорозмірів дозволяє проектувати фасади з великою розбивкою. Комбінування ущільнювачів, штапиків і розширювачів термомосту системи дає можливість встановлювати в фасад елементи заповнення товщиною від 6 до 52 мм. В системі М6 розроблений спеціальний тип вікон, що відкриваються. Це, так звані "приховані" вікна, коробка і стулка яких не видимі зовні. Вузол кріплення ригеля до стійки забезпечує просту технологію збирання фасаду прямо на об'єкті.


М6000 Decorative система додаткових декоративних профілів

М6000 Decorative 

Це система додаткових декоративних профілів, які можуть використовуватися в поєднанні з усіма системами Alumil.

Застосування цих профілів дозволяє надати алюмінієвим конструкціям неповторного і ексклюзивного зовнішнього вигляду.


М10800 Skylight Alutherm Cтійково-ригельна система

М10800 Skylight Alutherm 

Cтійково-ригельна система, призначена для зведення як вертикальних так і похилих конструкцій. Система має багато профілів, що забезпечують відведення води і додатковий захист з'єднань від потрапляння води і снігу, є спеціальні з'єднувачі, які створені для зручності монтажу купольних конструкцій, оскільки їх створення - невід'ємна частина сучасних будівель і, в той же самий час, - вирішення проблеми природного освітлення. Система M10800 - найбільш вдала пропозиція для такого типу засклення. У системі є поворотні стійки з зовнішнім та внутрішнім кутами повороту 90°, 135°, а також напівстійки і гнучкий кут, що дозволяють реалізувати нестандартні кути поворотів. Система оснащена інтегрованим відведенням конденсату, вентиляцією стійок і ригелів. Водовідвід виконаний у формі каскаду і проходить від коника конструктиву до ринви чи основи. Система водовідведення має 5 рівнів, розташованих на різній висоті профілів. Прекрасна адаптація М 108000 SKY LIGHT ALUTHERM дозволяє вбудовувати в неї різні елементи відкривань: арочні вікна, мансардні вікна, розсувні двері, двері, що коливаються, вікна та двері, що складаються, розсувні вікна та двері.


S 300 Deluxe Alutherm слайдингова термосистема

S 300 Deluxe Alutherm  

Шикарна слайдингова термосистема. В цій системі використовується стулка глибиною 38 мм, яка дозволяє встановлювати в конструкцію склопакет до 20мм завтовшки.

Система має стильний і продуманий дизайн, що дозволяє їй легко вписуватися в будь-який інтер'єр.

Рама цієї системи може мати дві або три направляючих, причому рама, що має три направляючих, може мати два термомоста.

Спеціальна розробка компанії ALUMIL - стулка з ручкою. Ручка виконана на всю висоту стулки, що надає системі оригінального вигляду. Алюмінієві ролики стулок їздять по направляючим вставкам з нержавіючої сталі, що позитивно позначається на довговічності роботи конструкції, та її несучій здатності.


Interior Doors

Interior Doors (INTERNO)  

Серія внутрішніх дверей "Interno". Двері "Interno" - це двері розпашного типу з алюмінієвою, коробкою, що трансформується. Дверна коробка "Interno" одночасно виконує і функцію косяків.

При установці коробки в проріз вона ніби охоплює стінку, забезпечуючи тим самим перекриття монтажних зазорів і фіксацію в отворі.

Набір різних профілів коробки дозволяє встановлювати двері "Interno" в стіни товщиною від 7 до 23 см.

На сьогоднішній день ALUMIL Україна пропонує п'ять типів дверних полотен "Interno": "Spark", "Raffles", "Raffles Glass", "Caldera", "Dorian", "Pietra". Кожен тип дверного полотна може бути виготовлений як в різному кольорі RAL, так і з різною фактурою покриття (матове, "шкіра", глянець, текстура та ін.).

Дверні полотна "Interno" поставляються стандартних типорозмірів з врізаним замком. Ширина полотна - 650, 700, 750, 800, 850 мм. Висота полотна - 1980, 2020, 2060, 2100 мм.


J.Bond Алюмінієві композитні листи

J.Bond  

Алюмінієві композитні листи, що складаються з двох алюмінієвих листів товщиною до 1 мм та спеціального прошарку з композитного матеріалу між ними.

Сумарна товщина листа може бути 3, 4 або 6 мм.

Сфери застосування такого матеріалу досить різноманітні. Це може бути:

  • облицювання фасаду будівлі, його балконів і козирків;
  • облицювання АЗС та інших дорожніх споруд;
  • оздоблення інтер'єрів і виставкових стендів;
  • облицювання рекламних щитів, створення різних порожнистих конструкцій для рекламних цілей;
  • додаткова тепло- і звукоізоляція стін;
  • заповнення офісних перегородок та ін.

Основними відмінностями таких листів є легкість і одночасно висока міцність та твердість, рівність та гладкість поверхні, високі тепло- і звукоізолюючі властивості, простота обробки, стійкість до несприятливих погодних умов.

Слід зазначити, що однією з характерних особливостей таких панелей є можливість надавати виробам з них найрізноманітнішої форми. Цей матеріал можна гнути, свердлити, фрезерувати, різати, клеїти і т.ін.

Для виробництва комбінованих листів J-BOND компанія ALUMIL застосовує тільки високоякісний алюмінієвий сплав і пластиковий матеріал. Завдяки відпрацьованій технології та високій кваліфікації робітників, завод виготовляє високоякісні листи з досягненням максимальної адгезії між пластинами. Поверхня такого листа прекрасно підготовлена для фарбування, нанесення самоклеючих плівок, друку. Крім того, компанія ALUMIL готова поставити листи J-BOND, пофарбовані в будь-який колір за шкалою RAL.


M23000 Forestal

M23000 Forestal  

Одна з останніх розробок компанії ALUMIL Milonas S.A. Глибина стулки 88мм, (товщина дерев'яної накладки 20мм. Глибина рами 108мм (товщина дерев'яної накладки 20мм).

Основна відмінність цієї системи в тому, що несучими є алюмінієві профілі, а декоративні накладки - дерев'яні.

Система термоізольована за рахунок поліамідного термомосту PA 6.6, армованого скловолокном шириною 20мм в стулках і 24мм в рамах.

У системі використовуються EPDM ущільнювачі з багатокамерним середнім ущільнювачем "ALUSEAL". Система забезпечена сталевим механізмом ROTO 13мм (Class WK3) і має елемент посилення, що перешкоджає зламу конструкції.

Можливість використання дерев'яних накладок з будь-яких порід дерева дозволяє вписати конструкцію в будь-який інтер'єр Вашого приміщення.

Товщина заповнення - до 32мм і вага до 130 кг (на стулку).

У системі доступні конструкції всіх типів поворотно-відкидних вікон, дверей а також розсувних конструкцій.

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия