Киев, Винница:SСHUCO (Німеччина)

SСHUCO (Німеччина)
Алюміній - матеріал майбутнього

SСHUCO (Німеччина)Schüco є видатним фахівцем в області створення конструкцій з алюмінію завдяки багаторічному досвіду в галузі будівництва виробничих, адміністративних, торговельних і складських споруд, а також громадських будівель. Адже в цих областях несуча здатність, довговічність і легкість в догляді безпосередньо позначаються на ефективності капіталовкладень.

Популярна раніше думка, згідно з якою алюміній не забезпечує достатньої теплоізоляції і страждає від утворення конденсату, давно спростована. Завдяки наявності терморозриву в алюмінієвих профілях, тобто ізолюючих пластикових вставок, алюмінієві системи не поступаються іншим матеріалам. Коефіцієнт Uw (коефіцієнт теплопередачі вікна), що дорівнює 1,3, має система Royal S 75.HI + (HI = High Insulation), яка не поступається за цим показником пластиковим і дерев'яним конструкціям.

Дизайн

Головною перевагою алюмінію є його зовнішній вигляд: завдяки високим статичним характеристикам навіть великі конструкції можуть виготовлятися з вузьких профілів, забезпечуючи максимальний розмір світлового прорізу. Конструкції можуть бути пофарбовані в різні кольори з внутрішньої і зовнішньої сторони; так, наприклад, яскравий фасад ніяк не перешкоджає створенню спокійного інтер'єру в приглушених тонах. Крім того, прихована фурнітура Schüco AvanTec дозволяє виготовляти надзвичайно елегантні конструкції з чіткими лініями, які не порушують петлі біля краю рами. Перевага, що вже стала стандартом Schüco.

Комфорт

Особливо зручне алюмінієве вікно, що саме по собі привертає увагу завдяки легкому ходу, при установці автоматичного приводу. Світова прем'єра в цій області - Schüco TipTronic, що функціонує як блокування дверей в автомобілі, в поєднанні з електричним підйомним приводом для вікна.

Безпека

З точки зору безпеки алюміній пропонує найкращі можливості захистити своє майно. Різноманітні можливості забезпечити максимальну безпеку надає додаткове оснащення більш високого класу зламостійкості, куленепробивні, вибухостійкі, вогнестійкі системи в поєднанні з відповідною фурнітурою і склом.

Schüco Вікно AWS 75.SI - Енергозберігаюче вікно нового покоління

Економія енергії без компромісів: віконна система з високою теплоізоляцією Schüco AWS 75.SI (Super Insulation) з середнім значенням Uf 1,4 Вт/м² K встановлює нові стандарти в області теплоізоляції алюмінієвих вікон - не зачіпаючи комфорт і дизайн. Вузькі профілі забезпечують максимум прозорості, що гарантує Вам дуже світлі житлові та робочі приміщення.

Schüco Вікна AWS 75.SI мають усі незаперечні переваги матеріалу алюміній: довговічність, міцність і надійність, витончений зовнішній вигляд та різноманітні варіанти оформлення - і все це можливо навіть в дуже великих вікнах.


Енергія

Енергозберігаючі вікна класу "Преміум" Schüco AWS 75.SI з алюмінію дозволяють максимально економити електроенергію і значно скоротити витрати на опалення. Зі значенням Uf від 0,9 до 1,6 Вт/м² K досягаються найкращі теплоізоляційні показники, які до цього були можливі тільки з пластиковими або дерев'яними вікнами. Досягнення цих максимальних значень стало можливим завдяки розширеній ізоляційній зоні з термомостом із спіненого матеріалу, оптимізованому середньому ущільнювачу і новому принципу теплоізоляції у фальці скла.


Безпека

Монтажна глибина 75 мм забезпечує підвищену надійність і посилену міцність віконної конструкції.

Прихована фурнітура або контроль стану закриття за допомогою фурнітури Schüco TipTronic дозволять зробити Ваш будинок більш безпечним. Залежно від типу фурнітури, що використовується, засклені вікна зі стулками внахлест відповідають вимогам класу зламостійкості WK3.

Комфорт

Навіть великоформатні вікна можуть бути виконані з енергозберігаючої віконної системи класу "Преміум" Schüco AWS 75.SI. Більше прозорості і освітлення в приміщеннях значно поліпшить комфортність Вашого житла.

Ще один плюс для створення почуття затишку: оптимізована система ущільнювачів у віконному профілі, разом з відмінною теплоізоляцією забезпечує також чудову звукоізоляцію і захист від атмосферних впливів - для того, щоб Ви відчували себе вдома дійсно затишно.

Ви можете підібрати вікна у відповідності з Вашими побажаннями і потребами, для цього ми пропонуємо Вам широкий вибір конструкцій практично з будь-якими способами відкривання. Варіант з прихованою мехатронною фурнітурою Schüco TipTronic забезпечує найбільш зручне обслуговування вікна за рахунок електрокерованого відкривання, закривання і замикання вікна - шляхом натискання на кнопку, яка розташована на віконній ручці, або керуючи з незалежного пульта управління.

Дизайн

Профілі стулок і рам, розташовані врівень, з видимою шириною починаючи від 67 мм надають конструкції гармонійного зовнішнього вигляду. Для реалізації Ваших індивідуальних побажань з оформлення, на вибір пропонується широкий асортимент фурнітури і комплектуючих, що задовольнять найбільш вишукані вимоги.

Schüco Вікно AWS 75.SI з монтажною глибиною 75 мм може встановлюватися в різних конструкціях і добре поєднується з дверною програмою Schüco.

Розсувні двері: економія місця і розширення простору

Сонячне світло і свіже повітря: Хіба не хотілося Вам одним порухом руки розсунути стіни свого будинку в таку погоду? Schüco допоможе Вам - своїми відпрацьованими розсувними і складними системами. Усі розсувні конструкції дозволяють значно економити місце, оскільки стулка рухається паралельно прорізу, а не повертається всередину приміщення, і, завдяки своїй великій площі, пропускає більше світла.

Відкриваються легко і безшумно

Підйомно-розсувні двері Schüco легко і майже безшумно відкривають двері в навколишній світ. Складні розсувні двері дозволяють створити стіну зі скла, що відкривається майже на всю ширину; паралельно-відставні розсувні відкидні двері (PASK) об'єднують в собі переваги розсувних і відкидних конструкцій: Дверні блоки "спираються" на ролики з підшипниками, відкриваються легким рухом руки і відкидаються.
Вибирайте оптимальне для Вас рішення серед нашого асортименту підйомно-розсувних, розсувних і розсувних систем, що складаються. Усі системи відрізняються естетичним дизайном і абсолютною функціональністю.

Розсувні двері економлять енергію

Розсувні двері відповідають високим вимогам щодо теплоізоляції. Хоча, через свою велику площу, основну роль тут грає скло, рівень теплоізоляції рами, і, в першу чергу, центральної стійки, також має велике значення. Продукція Schüco, завдяки обладнаним теплоізоляцією профілям і високоякісним ущільненням, являє собою оптимальне з будь-якої точки зору рішення.

Відповідні значення монтажної глибини і ширини профілів дозволяють розсувним дверям Schüco утворювати гармонійні поєднання з іншими вікнами та дверима, а також конструкціями зимових садів – адже, в результаті, головним завжди виявляється загальне враження.

З пластика чи алюмінію - розсувні двері Schüco відрізняються простотою у використанні та різноманітністю дизайну. Також є варіанти без теплоізоляції, що використовуються при внутрішньому оздобленні - наприклад, оформленні переходу з приміщення в зимовий сад.

Двері розсуваються натисненням кнопки: - Schüco e-slide

Крім того, Schüco представляє Вам унікальну для світового ринку новинку - Schüco e-slide - розсувні двері з самоблокуванням, що відкриваються автоматично. Розсувна стулка автоматично розблоковується, піднімається і відсувається в сторону - для цього досить доторкнутися до панелі управління або дати команду центрального блоку.

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия