Киев, Винница:Металеві двері Страж:: Lattise

Вхідні зовнішні двері Страж колекція Lattise

6350 грн

двери металлические входные дверь металлическая установка
Можлива також комплектація декоративними ґратами і двокамерним склопакетом - додаткова вартість 1890 грн. Можлива також комплектація декоративними ґратами і двокамерним склопакетом - додаткова вартість 1890 грн.

металлические двери цены металлические двери эконом
Можлива також комплектація декоративними ґратами і двокамерним склопакетом - додаткова вартість 1650 грн. Можлива також комплектація декоративними ґратами і двокамерним склопакетом - додаткова вартість 1250 грн. 

дверь металлическая производство куплю металлическую дверь
Можлива також комплектація декоративними ґратами і двокамерним склопакетом - додаткова вартість 1650 грн. Можлива також комплектація декоративними ґратами і двокамерним склопакетом - додаткова вартість 1650 грн.

Конструкція дверей. Полотно і дверна коробка виготовлені зі сталевого спеціально гнутого профілю товщиною 2 мм і шириною 145 мм, конструкція полотна має товщину 90 мм. Складається з силового каркаса з вертикальними і горизонтальними ребрами жорсткості і цільного листа холоднокатаної сталі товщиною 2 мм. Дверна коробка утеплена мінеральною ватою «Isover» і покрита антикорозійним покриттям, яке наноситься при температурі +210 ºС. У конструкцію входять три конусні петлі та 4 протизйомні ригеля. Внутрішнім заповненням полотна служить подвійний утеплювач мінеральна вата «Isover» товщиною 75 мм, що в свою чергу забезпечує надійну тепло та звукоізоляцію, крім того двері комплектуються герметичним ущільнювачем від вологи.

Оздоблення дверей. До зовнішньої сторони полотна кріпиться декоративна панель мдф товщиною 16 мм. Внутрішня сторона панель мдф 8 мм. Методом фрезерування й вакуумного пресування, пвх-панель може мати різний колір і структуру, що імітує цінні породи дерева. Vinorit - антивандальне покриття пвх для зовнішнього застосування. Покриття має захист від ультрафіолетових променів, перепадів температур, вологи, стійке до механічних впливів.

Замки та фурнітура. У стандартну комплектацію дверей входить: нижній замок Mottura модель 54797 (Італія) (2 ключі), «Апекс» (5 ключів), броньована накладка «Kale», вічко «Апекс». Ручка на стандартних дверях - «Апекс» 0517 має п'ять шарів антикорозійного захисту. Всі двері комплектуються вічком «Апекс» з кутом огляду 180º, наличником і подвійним ущільнювачем. Комплект наличника на зовнішню сторону (петельну), металевий (у моделях зі склопакетом та ґратами.); мдф - на глухі двері. Додатково: склопакет і ковка 1650 грн. Термін виготовлення від 1 дня (складська програма) до одного місяця (двері на замовлення).

Состав бронидвери Lattise

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия