Киев, Винница:Металеві двері Страж:: Patina

Вхідні двері Страж колекція Patina

7900 грн

продажа металлических дверей металлическая дверь продажа
железная дверь металлическая железные двери металлические
двери металлические оптом купить двери входные металлические
купить входную металлическую дверь двери входные металлические недорого
двери стальные входные металлические входная металлическая стальная дверь
лучшие металлические двери элитные металлические двери

Конструкція дверей. Полотно і дверна коробка виготовлені зі сталевого спеціально гнутого профілю товщиною 2 мм і шириною 145 мм, конструкція полотна має товщину 90 мм. Складається з силового каркаса з вертикальними і горизонтальними ребрами жорсткості і цільного листа холоднокатаної сталі товщиною 2 мм. Дверна коробка утеплена мінеральною ватою «Isover» і покрита антикорозійним покриттям, яке наноситься при температурі +210 ºС. У конструкцію входять три конусні петлі та 4 протизйомні ригеля. Внутрішнім заповненням полотна служить подвійний утеплювач мінеральна вата «Isover» товщиною 75 мм, що в свою чергу забезпечує надійну тепло та звукоізоляцію, крім того двері комплектуються герметичним ущільнювачем від вологи.

Оздоблення дверей. До зовнішньої сторони полотна кріпиться декоративна панель мдф товщиною 16 мм. Внутрішня сторона панель мдф 8 мм. Методом фрезерування й вакуумного пресування, пвх-панель може мати різний колір і структуру, що імітує цінні породи дерева. Vinorit - антивандальне покриття пвх для зовнішнього застосування. Покриття має захист від ультрафіолетових променів, перепадів температур, вологи, стійке до механічних впливів.

Замки та фурнітура. У стандартну комплектацію дверей входить: нижній замок Mottura модель 54797 (Італія) (2 ключі), «Апекс» (5 ключів), броньована накладка «Апекс», вічко «Апекс» з кутом огляду 180º. Ручка на стандартних дверях - «Апекс» 0517 має п'ять шарів антикорозійного захисту. Термін виготовлення від 1 дня (складська програма) до одного місяця (двері на замовлення).

Состав металлической входной двери Patina

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия