Киев, Винница:Металеві двері Страж:: Prestige

Вхідні двері Страж колекція Prestige

5400 грн

металлические двери страж страж стальные двери
входные двери страж металлическая дверь страж
двери входные металлические дверь входная металлическая
металлические входные двери купить входную бронированную дверь

Конструкція дверей. Полотно і дверна коробка виготовлені зі сталевого спеціально гнутого профілю товщиною 2 мм і шириною 145 мм, конструкція полотна має товщину 90 мм. Складається з силового каркаса з вертикальними і горизонтальними ребрами жорсткості і цільного листа холоднокатаної сталі товщиною 2 мм. Дверна коробка утеплена мінеральною ватою «Isover» і покрита антикорозійним покриттям, яке наноситься при температурі +210 ºС. В конструкцію входять три конусні петлі та 4 протизйомні ригеля. Внутрішнім заповненням полотна служить подвійний утеплювач мінеральна вата «Isover» товщиною 75 мм, що в свою чергу забезпечує надійну тепло та звукоізоляцію, крім того двері комплектуються герметичним ущільнювачем від вологи.

Оздоблення дверей. До зовнішньої сторони полотна кріпиться декоративна панель мдф товщиною 16 мм. Внутрішня сторона панель мдф 8 мм. Методом фрезерування й вакуумного пресування, пвх-панель може мати різний колір і структуру, що імітує цінні породи дерева.

Замки та фурнітура. У стандартну комплектацію дверей входить: нижній замок Mottura модель 54797 (Італія) (2 ключі), «Апекс» (5 ключів), броньована накладка «Апекс», вічко «Апекс» з кутом огляду 180º. Ручка на стандартних дверях - «Апекс» 0517 має п'ять шарів антикорозійного захисту. Термін виготовлення від 1 дня (складська програма) до одного місяця (двері на замовлення).

 

Технические характеристики входных дверей Страж коллекция Prestige

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия