Киев, Винница:Металеві двері Страж:: Stability

Вхідні двері Страж колекція Stability

3900 грн

купить металлические двери купить металлическую дверь
дверь металлическая противопожарная противопожарные двери металлические
стальная металлическая дверь металлические стальные двери
металлическая дверь заказ дверь металлическая входная производитель

Конструкція дверей. Полотно і дверна коробка виготовлені зі сталевого спеціально гнутого профілю товщиною 2 мм і шириною 100 мм, конструкція полотна має товщину 75 мм. Складається з силового каркаса з вертикальними і горизонтальними ребрами жорсткості і цільного листа холоднокатаної сталі товщиною 2 мм. Дверна коробка утеплена мінеральною ватою «Isover» і покрита антикорозійним покриттям, яке наноситься при температурі +210 ºС. У конструкцію входять дві конусні петлі та 4 протизйомні ригеля. Внутрішнім заповненням полотна служить подвійний утеплювач мінеральна вата «Isover» товщиною 75 мм, що в свою чергу забезпечує надійну тепло та звукоізоляцію, крім того двері комплектуються герметичним ущільнювачем від вологи.

Оздоблення дверей. До зовнішньої сторони полотна кріпиться декоративна панель мдф товщиною 12 мм. Внутрішня сторона панель мдф 8 мм. Методом фрезерування й вакуумного пресування, пвх-панель може мати різний колір і структуру, що імітує цінні породи дерева. Vinorit - антивандальне покриття пвх для зовнішнього застосування. Покриття має захист від ультрафіолетових променів, перепадів температур, вологи, стійке до механічних впливів.

Замки та фурнітура. У стандартну комплектацію дверей входить: верхній замок сувальдний Securemme 2029 (Італія), нижній замок сувальдний Гардіан, моделі 3011 (Росія), засувка «Апекс» L 0108, вічко «Апекс» з кутом огляду 180º. Ручка на стандартних дверях - «Апекс» 0517 має п'ять шарів антикорозійного захисту. Всі двері комплектуються вічком «Апекс» з кутом огляду 180º, наличником і подвійним ущільнювачем. Комплект наличника на зовнішню сторону (петельну) 16мм. Термін виготовлення від 1 дня (складська програма) до одного місяця (двері на замовлення).

Описание комплектации входных дверей Stability

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия