Киев, Винница:"СТРАЖ" Standart

Вхідні двері Страж колекція Standart

3600 грн

Металлическая дверь установка двери
двери стандарт установка двери
монтаж двери, Киев, Винница, Хмельницкий дешевые двери
продаж дверей изготовление дверей
монтаж двери стандартная дверь
качественные двери двери от производителя
входные двери утеплённые двери
цена на двери

Конструкція дверей. Полотно і дверна коробка виготовлені зі спеціального гнутого профілю товщиною 2 мм і шириною 100 мм, конструкція полотна має товщину 65 мм. Складається з силового каркаса з вертикальними і горизонтальними ребрами жорсткості і цільного листа холоднокатаної сталі товщиною 2 мм. У конструкцію входять дві конусні петлі та 4 протизйомні ригеля. Внутрішнім заповненням полотна служить мінеральна вата «Isover», яка в свою чергу забезпечує надійну тепло та звукоізоляцію вхідних дверей.

Оздоблення дверей. До зовнішньої сторони полотна кріпиться декоративна панель мдф товщиною 12 мм. Внутрішня сторона панель мдф 8 мм. Методом фрезерування й вакуумного пресування, пвх-панель може мати різний колір і структуру, що імітує цінні породи дерева.

Замки та фурнітура. У стандартну комплектацію дверей входить: верхній замок Securemme (Італія), (5 ключів). Нижній замок: Гардіан (Росія) модель - 3211 серцевина «Апекс» (5 ключів) і броньована накладка «Kale». Ручка на стандартних дверях - «Апекс» 0517 має п'ять шарів антикорозійного захисту. Всі двері комплектуються вічком «Апекс» з кутом огляду 180º, наличником і подвійним ущільнювачем. Комплект наличника на зовнішню сторону (петельну), з мдф16мм, Термін виготовлення від 1 дня (складська програма) до одного місяця (двері на замовлення).

Описание комплектации металлических дверей Standart

<< Назад

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия