Киев, Винница:Енергоскло

Скло

У виготовленні склопакетів застосовуються, як стандартне поліроване скло, так і інші спеціальні типи скла, наприклад триплекс. Даний вид скла є виробом з гарними протизламними та шумозахисними якостями, принцип створення якого схожий з механізмом виробництва автомобільного скла. Цей принцип заснований на тому, що два скла склеюються шаром полімеру. Непоганою рисою даного виду скла є те, що при руйнуванні його осколки не розлітаються, а знаходиться в нерухомому стані на еластичній плівці. Спеціальних властивостей скло може набути під час його виготовлення або за допомогою нанесення спеціальних речовин, що несуть різні захисні якості: ударна міцність, пожежостійкість, захист від випромінювання сонця (тоновані) та інші. Окремо хотілося б розповісти про енергозберігаюче (низько емісійне) скло.

 

Енергоскло

Енергозберігаюче скло. Як видно з таблиці, особливо ефективно на теплопровідність склопакета впливає встановлене енергозберігаюче скло (інші назви: скло з енергозберігаючим покриттям, скло з срібним напиленням, енергоефективне скло, тепле скло, TOP N, низько емісійне і т.ін.)

Ro (м² °C/Вт) - опір теплопередачі - величина, прийнята в Україні для оцінки теплозахисних характеристик матеріалів або конструкцій. Приведений опір теплопередачі - Roпр (м² °C/Вт) використовується для загальної оцінки всієї світлопрозорої конструкції (вікна). Чим більший цей показник, тим тепліше вікно.

Стлопакет Значення показника, Ro (м² °C/Вт)
однокамерний 4-16-4 0,35
4-16-4И 0,58
4-16Ar-И4 0,63
     
двокамерний 4-10-4-10-4 0,51
4-10-4-10-4И 0,63
4-10-4-10Ar-4И 0,68

Особливі позначення в таблиці:

4 - листове скло марки М1 завтовшки 4 мм
4И - листове скло 4 мм з енергозберігаючим І-покриттям
10 - товщина повітряної камери в мм, заповнена повітрям
10Ar - товщина повітряної камери в мм, заповнена аргоном

Склопакет

Теплоізоляція вікон, а точніше кажучи, опір теплопередачі вікон ПВХ, в першу чергу, залежить від характеристик склопакета. Чим більшу теплоізоляцію має склопакет, тим більшу теплоізоляцію буде мати віконний або дверний блок.

Склопакет - це прозора частина вікна, що включає в себе два-три скла, які герметично сполучені по периметру, і утворюють між собою повітряний прошарок. За допомогою повітряного прошарку забезпечується тепло- і шумоізоляція. Склопакет буває різної товщини (наприклад, позначення "4-10-4-10-4" означає двохкамерний склопакет, що містить 3 скла завтовшки 4мм і 2 прошарки між ними 10мм). В якості заповнення, як правило, застосовується спеціально оброблене повітря, або інертний газ, що може помітно підвищити теплозахисні властивості вікна. Також необхідно сказати про те, що склопакет заливається герметиком (блокує потрапляння вологи і пилу).

<< Назад

 

G Analytics МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
сайт создан компанией веб студия